سرپرست شركت توزیع برق مازندران:

مصرف برق صنایع در مازندران ۲۰۰ مگاوات است

مصرف برق صنایع در مازندران ۲۰۰ مگاوات است

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران مصرف برق صنایع را در استان ۲۰۰ مگاوات بیان کرد و اظهار داشت: بیشترین مصرف برق در حوزه خانگی است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سید کاظم حسینی پیش ازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه قطعی های چندروز اخیر به علت کمبود شدید برق بوده است، اضافه کرد: برای اعمال خاموشی در این روزها نسبت به تهیه جدول زمانبندی اقدام شده است.
وی با اظهار این که سهمیه خاموشی برپایه اعلام توانیر اعلام می شود، اظهار داشت: خاموشی ها برپایه تولید و مصرف تعیین می شود.
وی با اظهار این که شرایط اعمال خاموشی برق طی دو روز اخیر مطلوب شده است، اضافه کرد: تصمیم گیری درباره قطع صنایع با شورای امنیت ملی بوده و شرکتهای توزیع برق در این حوزه اختیاری ندارد.
حسینی خاطرنشان کرد: کل مصرف صنایع استان حدود ۲۰۰ مگاوات و مصرف برق ادارات حدود ۴۰ مگاوات است و بیشترین مصرف برق استان در حوزه خانگی است.
سرپرست شرکت برق مازندران خاطرنشان کرد: در مازندران سه صنایع بزرگ با مصرف برق بالا وجود دارد درحالی که صنایع دیگر استان ها بسیار بالا است.
وی درباره جبران خسارت مشترکان اظهار داشت: مشترکان خسارت دیده باید در سایت توانیر ثبت نام کنند و با مشخص شدن بیمه طرف قرارداد، می توانند غرامت دریافت نمایند.

1400/04/16
23:27:37
0.0 / 5
225
تگهای خبر: تولید , دریا , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا