رئیس دانشگاه علوم پزشكی مازندران:

كرونای دلتا شرایط سنی ندارد

كرونای دلتا شرایط سنی ندارد

به گزارش بیا شمال رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه کرونا دلتا شرایط سنی ندارد و همه را درگیر می کند بر ضرورت توجه بیشتر به پروتکلهای بهداشتی تاکید نمود.سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه پیک جدید بیماری، رنگ بندی های شهرستان های استان را تغییر داده وبه سمت نارنجی و قرمز پیش رفته است، اضافه کرد: هر یک از رنگ بندی ها محدودیت های خاص خویش را دارا هستند و فعالیت برخی مشاغل در مناطق قرمز و نارنجی باید متوقف شود.
وی کاهش فعالیت ادارات به یک سوم را از دیگر محدودیت های برشمرد و و بر ضرورت رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی تصریح کرد و اظهار داشت: نیازمند آن هستیم که رفت های غیرضروری و مهمانی ها جلوگیری شود.
موسوی خاطرنشان کرد: همینطور تالارها و رستوران ها به علت محدودیت های کرونایی هم به دنبال گسترش بیماری ها تاکید گردیده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطرنشان کرد: پیک جدید کرونا شرایط سنی ندارد و افراد با سنین مختلف درگیری کرونا دلتا می شوند، از این روز رعایت پروتکلهای بهداشتی بیشتر از گذشته احساس می شود.
وی ضمن اشاره به شناسایی ۱۸۲ بیمار جدید کرونایی در استان اظهار داشت: در حال حاضر ۷۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های زیر پوشش علوم پزشکی مازندران و ۱۷۲ بیمار در بابل بستری هستند.

1400/04/18
22:07:31
0.0 / 5
268
تگهای خبر: بابل , پزشك , تور , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا