شهردار ساری:

آغاز بازپیرایی میدان ساعت و بافت كهن ساری

آغاز بازپیرایی میدان ساعت و بافت كهن ساری

به گزارش بیا شمال شهردار ساری اظهار داشت: پروژه بازپیرایی میدان ساعت و بافت کهن و تاریخی شروع شده و این پروژه گام مهمی برای شروع کار این شهرداری در جهت احیای بافت کهن است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، جواد طالبی در جلسه شورای اداری شهرداری مرکز مازندران پیشاپیش اعیاد قربان و غدیر را به شهروندان ساروی شادباش گفت و ضمن تبریک به منتخبان دوره ششم شورای اسلامی شهر ساری، بیان داشت: مجموعه شهرداری باید با همدلی مضاعف کارهای بزرگی برای ساری رقم بزند تا رضایتمندی شهروندان را کسب نماییم.
وی اضافه کرد: از روز شنبه هفته آینده اتوماسیون اداری در عمارت و شهرداری های مناطق تکمیل شود و سازمان فاوا وظیفه دارد طی مدت باقیمانده نسبت به رفع مشکلات احتمالی اتوماسیون اقدام نماید.
طالبی تصریح کرد: با تکمیل و راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری، مکاتبات به صورت منظم و بدور از کاغذ بازی صورت خواهد گرفت و این امر ضمن صرفه جویی مالی از فساد احتمالی اداری هم جلوگیری کرده و نظم اداری را برقرار می کند.
شهردار ساری افزود: همه ملزم به رعایت قوانین اداری هستیم و اساسا رعایت ضوابط مربوطه به سهولت رسیدگی و پیگیری مطالبات ارباب رجوع کمک می نماید.
طالبی خاطرنشان کرد: در شرایطی که شهرداری ساری با حجم فشرده و سنگین نیروی انسانی مواجه می باشد، دغدغه ما پرداخت حقوق کارکنان در موعد مقرر که ۲۵ هرماه است، بوده و تابحال هم طی این مدت موفق به انجام این امر شده ایم و این اقدام جز با همراهی کارکنان و تلاش آنان میسر نمی شد.
وی عنوان کرد: پروژه بازپیرایی میدان ساعت به همت شهرداری بافت کهن و تاریخی شروع شده و این پروژه گام مهمی جهت شروع کار این شهرداری در جهت احیای بافت کهن و بهره برداری از ظرفیت های تاریخی شهر ساری است؛ چونکه نوستالژی تاریخی هویت هر شهر است.
سرهنگ سید ابراهیم شریفی فرمانده سپاه شهرستان ساری در جلسه شورای اداری شهرداری مرکز مازندران با قدردانی از میزبانی شهرداری ساری اظهار داشت: شهرداری ساری مجموعه ای بزرگ در حوزه های مختلف است که می تواند با تقویت زیرساخت ها کارهای بزرگی برای بالندگی و توسعه شهر ساری انجام دهد.
وی اضافه کرد: عزم جدی برای تقویت زیرساخت ها و ایجاد بستر مناسب خدمت رسانی، رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد. فرمانده سپاه شهرستان ساری تصریح کرد: از جواد طالبی شهردار ساری قدردانی می کنم که با اقدامات جهادی خود فرصت سوء استفاده را از افراد سودجو گرفت.
شریفی افزود: مدیران باید برای بهتر شدن زندگی شهروندان تلاش کنند و در این حوزه باید از توانمندی کارکنان خود استفاده کنند.
فرمانده سپاه شهرستان ساری خاطرنشان کرد: فعالیتهای شهرداری ساری قابل ستایش است و اساسا مردم ما چیزی جز خدمت رسانی نمی خواهند و این همان چیزیست که مجموعه مدیریت شهری طی چندماه اخیر بدان پرداخته است. وی عنوان کرد: پاکدستی خصیصه ویژه مدیران در خدمت باشد؛ نباید کاری نماییم اشتباهات ما به نام اسلام ثبت گردد.
شریفی اضافه کرد: سهل انگاری ها و بی توجهی های بعضی افراد سبب شده در شهروندان دلسردی بوجود آید و ما باید با تلاش و کار این اشتباهات را جبران کرده و نشاط را در شهر ایجاد نماییم.


منبع:

1400/04/22
21:50:43
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا