رئیس اداره قرآنی اوقاف گیلان خبر داد؛

معرفی نفرات برگزیده چهل و چهارمین مسابقات استانی قرآن کریم گیلان

معرفی نفرات برگزیده چهل و چهارمین مسابقات استانی قرآن کریم گیلان

به گزارش بیا شمال رییس اداره قرآنی اوقاف گیلان اظهار داشت: در آخر دو روز رقابت 150 قاری و حافظ قران کریم نفرات برگزیده چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قران کریم گیلان مشخص شد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد مهدی قربانیان بامداد شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم، اظهار نمود: در آخر دو روز رقابت ۱۵۰ قاری و حافظ قرآن کریم برگزیدگان این دوره از مسابقات معرفی گشتند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان در ادامه اظهار داشت: در رشته حفظ پنج جز خواهران، معصومه بیژن از بندرانزلی، گوهر حبیب پور از رودسر لیلا محمدی از رشت به رتبه های اول تا سوم دست پیدا کردند.
وی اضافه کرد: در رشته حفظ ۱۰ جز خواهران، خورشید دریایی از رودسر، زینب سوری از رشت و صغری آزادیان از رودسر و در رشته حفظ ۲۰ جز، زکیه صابر از رشت، کبری خوش سرشت از لنگرود و مطهره صفایی از شفت، رتبه های برتر را کسب کردند.
قربانیان اظهار نمود: در رشت حفظ کل خواهران، سوگند رفیع زاده از رشت، محبوبه شیخی از تالش، سمانه سادات خاندوستی از رشت و در رشته ترتیل خواهران، هانیه کریمی خوشحال از لاهیجان، مریم صنعتی لنگرود و فاطمه قاری ماسال مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
وی اظهار داشت: در رشته قرائت خواهران نیز سمیه آصفی از تالش، زینب پیدا از آستارا زهرا خورشیدی از بندرانزلی اول تا سوم شدند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به رتبه های برتر بخش برادران، اعلام نمود: در رشته حفظ پنج جز، محمد جواد سلیمانی از آستانه اشرفیه، یاور پور اصغری از تالش و محمد صالح صابر از رشت و در رشته حفظ ۱۰ جز، مرتضی نجفی از رودسر، مجتبی خاوند کار از بندرانزلی و علی محمد نژاد از لاهیجان حائز رتبه های برتر شدند.
وی افزود: در رشته حفظ ۲۰ جز سید مهدی اتقیا و محمد هادی مجد پور از بندرانزلی و محمد جواد طوافی از لاهیجان و در رشته حفظ کل، حمید رضا علیمحمدی از آستانه اشرفیه، رضا جانی پور از لاهیجان و محمد جواد کرمی از تالش رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
قربانیان افزود: در رشته اذان، علی اکبر زراعتی از لنگرود، حسین یزدانی رشت و محمد رسول اجتماعی از بندرانزلی نفرات برتر شناخته شدند.
وی اظهار داشت: در رشته ترتیل، محمد رضا حسین پور از لاهیجان، محمد حسین ایزدی و کمیل همتی از رشت و در رشته قرائت، مرتضی خدا بخشی پور و عیسی صدفی از بندرانزلی و ابراهیم فلاح تبسم چهره از آستانه اشرفیه رتبه های برتر را به دست آوردند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان با اعلان اینکه ۱۲ نفر از برگزیدگان مرحله استانی مسابقه های قرآن کریم به مرحله کشوری راه می یابند، اظهار نمود: مسابقات قرآنی کشوری در مهر ماه، بصورت آنلاین و مجازی انجام می شود.


منبع:

1400/06/20
21:08:04
0.0 / 5
83
تگهای خبر: انزلی , دریا , صنعت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا