استاندار گیلان:

میز توسعه استان گیلان باید راه اندازی شود

میز توسعه استان گیلان باید راه اندازی شود

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم بهره گیری از تجربیات نمایندگان ادوار گذشته این استان، اظهار داشت: میز توسعه گیلان باید راه اندازی شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، اسدالله عباسی عصر پنج شنبه در نشست با نمایندگان ادوار و فعلی استان گیلان با اشاره به این که مباحث اجرائی و تشخیصی هر دو مورد نیاز است، اظهار نمود: از هر پیشنهادی برای توسعه و رشد استان گیلان استقبال می نماییم.
وی با اعلان اینکه نیازمند راه اندازی میز توسعه استان گیلان هستیم، اضافه کرد: قبل از این دبیرخانه ای در مجمع تشخیص مصلحت نظام بود می توانیم این دبیر خانه را در استان نیز راه اندازی نماییم.
استاندار گیلان با تاکید بر این که برای حل مشکلات استان باید در کنار هم باشیم، اظهار داشت: دست نیاز به سوی همه دلسوزان این استان خصوصاً نمایندگان دراز می نماییم.
وی با اعلان اینکه نمایندگان ادوار و فعلی استان گیلان از نخبگان استان هستند، اشاره کرد: از این که نمایندگان فعلی و ادوار در کنار هم بحث و بررسی و تصمیم گیری می نماییم سبب آرامش استان و رضایتمندی مردم استان می شود.
عباسی با اشاره به این که این هم اندیشی در امتداد توسعه استان گیلان باید به فال نیک گرفته شود، افزود: همه پیشنهادات بررسی و برای توسعه و رشد استان گیلان استفاده می شود.
وی در ادامه با اعلان اینکه باید برمبنای تخصص نمایندگان ادوار گذشته استان گیلان یک کارگروه تشکیل گردد، تاکید کرد: باید از تجربیات بهادار این نمایندگان برای حل مشکلات استان بهره گرفته شود.
استاندار گیلان با اشاره به تفویض اختیارات بیشتر به استانداران از طرف رییس جمهور، اظهار داشت: در بحث بودجه ۱۴۰۱ باتوجه به این اختیارات می توانیم با کمک نمایندگان در تصمیم گیری ها بصورت جدی تر وارد شویم.
وی در ادامه به اهمیت هم اندیشی در حل مشکلات استان و مطالبات مردمی اشاره و اظهار نمود: در استانداری کمیته ها و کارگروه هایی وجود دارد که در زمینه های تخصصی فعالیت می نمایند پس دعوت می شود از نمایندگان ادوار که در زمینه تخصصی خود در این کمیته ها حاضر و تجارب خودرا بیان کنند.
عباسی با اعلان اینکه استان گیلان استانی با ظرفیت های فراوان که مغفول مانده است، اظهار داشت: این آمادگی وجود دارد که به میزبانی استانداری هم اندیشی پیش از اختتام سال اجرا شود تا از نظرات نمایندگان ادوار بهره مند شویم.
استاندار گیلان با اشاره به این که مردم گیلان مطالباتی دارند که می توان با هم اندیشی در راه تحقق آنان گام برداشت، اضافه کرد: برگزاری چنین جلساتی بسیار حائز اهمیت می باشد و ابتکار این جلسه و دیدار نمایندگان ادوار با نمایندگان فعلی نتایج مفیدی خواهد داشت.

1400/09/11
23:40:02
0.0 / 5
225
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا