معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید:

270 هزار فرزند ایثارگران در کشور جویای کار هستند

270 هزار فرزند ایثارگران در کشور جویای کار هستند

به گزارش بیا شمال معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تامین شغل را با اهمیت ترین نیاز فرزندان ایثارگران ذکر کرد و اظهار داشت: 270 هزار متقاضی و جویای کار وجود دارد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمود پاکدل بامداد شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به فرمان حضرت امام راحل در راه اندازی بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: امروز ما ادامه دهنده راه معمار بزرگ هستیم و همه سیاست های تنظیمی نشأت گرفته از رهنمودهای آن معمار بزرگ است.
وی با اعلان اینکه انقلاب اسلامی ادامه نهضت عاشورا است، اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ هزار شهید و ۶۰۰ هزار جانباز در دوران دفاع مقدس تقدیم شدند تا اهداف و نیت حضرت امام راحل را عملیاتی کنند و امروز اگر در جهان کشوری عزتمند، مقتدر، مستقل و الگو برای محور مقاومت هستیم، ناشی از تلاش ها و حرکت ها و زحمات ایثارگران و شهیدان است.
وی با اشاره به سیاست های ترسیم شده در دوره ی جدید در بنیاد شهید اظهار داشت: قوانینی این حوزه به سبب اولویت هایی که باید به جامعه ایثارگری برسد باید اجرائی شود و این قوانین احصاء و کارشناسی شده است.
پاکدل تصریح کرد: نیاز واقعی جامعه ایثارگری برای اجرای قوانین ۱۲۶ هزار میلیارد تومان در سال است درحالی که اعتبار مصوب شده ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است و باید با کمک دستگاه های مختلف نسبت به کاهش فاصله ها اقدام نماییم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید با اشاره به موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران و فرزندان آنها طبق بند د تبصره ۲۰ اظهار داشت: هیچ بهانه ای برای عدم اجرای این بند وجود ندارد و باید زودتر این مساله این صورت گیرد.
وی اظهار داشت: فرزندان ایثارگران به سن و سالی رسیدند که نیاز به اشتغال آنها بیش از هر زمان دیگری است و بیش از ۲۷۰ هزار نفر متقاضی و جویای شغل هستند و همه استانها باید دراین زمینه برنامه ریزی کنند.
وی با اشاره به تهیه سامانه شایسته گزینی بنیاد شهید اظهار داشت: تا حالا سه مدیرکل بر طبق طی پروسه شایسته گزینی انتخاب و معرفی گشتند.
در این مراسم از کوشش های حجت الاسلام جواد یوسف پور تقدیر و سعید کهنسال بعنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران معرفی گردید.


منبع:

1400/11/03
14:13:21
0.0 / 5
332
تگهای خبر: دستگاه , زمین , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا