سرپرست فرمانداری رشت مطرح كرد؛

افزایش ۳۷ درصدی تعداد بستری های کرونایی در رشت

افزایش ۳۷ درصدی تعداد بستری های کرونایی در رشت

به گزارش بیا شمال سرپرست فرمانداری رشت ضمن اشاره به افزایش ۳۷ درصدی بستری های کرونایی در این شهرستان، اظهار داشت: شهروندان از هر گونه عادی انگاری پرهیز کنند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حمیدرضا امام پناهی قبل از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا رشت ضمن اشاره به توجه جدی به اجرای طرح قرنطینه هوشمند، اظهار نمود: اقدامات عملیاتی در این عرصه در چارچوب یک قرارگاه منسجم صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه فضای آموزشی برای حضور دانشجویان و دانش آموزان با عنایت به تاکید ستاد ملی مدیریت کرونا آماده سازی شود، اضافه کرد: تجربه برگزاری موفق امتحانات نیم سال اول باید استمرار داشته باشد. فراهم گردد تا شاهد حرکت چرخه های علم و دانش در سطح شهرستان باشیم.
سرپرست فرمانداری رشت ضمن اشاره به انجام بازدید از ۱۷۳ مرکز آموزشی در این شهرستان طی دو هفته گذشته، اظهار داشت: در ایام اخیر شاهد افزایش ۳۷ درصدی بستری ها نسبت به هفته های گذشته در بیمارستان های رشت هستیم.
وی در ادامه با اخطار نسبت به آغاز پیک ششم و تاکید بر لزوم توجه به واکسیناسیون بخصوص دَُز سوم، افزود: بیشتر از ۹۰ درصد شهروندان رشتی نوبت اول و بیشتر از ۸۵ درصد هم نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و ۲۳.۶ درصد هم دُز سوم را دریافت کرده اند.
امام پناهی ضمن اشاره به این که در زمان شیوع سویه جدید ویروس کرونا افراد واکسن نزده جز ناقلان هستند، خاطرنشان کرد: ۲۲۰ مرکز واکسیناسیون در شهرستان رشت فعال است و شاهد فعالیت دو پایگاه تجمیعی در نوبت بامداد و عصر در شهر رشت هستیم.
وی با تاکید بر لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی در بین اصناف، بیان نمود: عادی انگاری ها سبب می شود تا با بحران شدن شرایط اصناف صدمه ببینند.


منبع:

1400/11/04
21:54:40
0.0 / 5
300
تگهای خبر: آموزش , تور , دریا , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا