مدیر تولید محتوای انتشارات انقلاب اسلامی دفتر مقام معظم رهبری:

استقامت و صبر در جهاد تبیین لازم است

استقامت و صبر در جهاد تبیین لازم است

به گزارش بیا شمال مدیر تولید محتوای انتشارات انقلاب اسلامی دفتر مقام معظم رهبری ضمن اشاره به نقش موثر بانوان در نهضت جهاد تبیین اظهار داشت: استقامت در جهاد تبیین بسیار مهم به حساب می آید.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام سعید صلح میرزایی بعدازظهر پنجشنبه در همایش نهضت پیشرفت و کنشگران و بانوان فعال فرهنگی استان به نقش مهم و مؤثر بانوان در تبیین مفاهیم فریضه جهاد تبیین عنوان کرد: مادران و خواهران همان گونه که در عرصه های مختلف تلاش و صبر و کمک کردند، در اجرا و تحقق فریضه جهاد تبیین هم نقش مؤثر دارند.
وی با اظهار این که جهاد تبیین بدون عنصر محبت معنایی ندارد، اظهار داشت: عنصر محبت و استقامت در این راه لازم است و اگر فکر نماییم جهاد تبیین با شش ماه کار به نتیجه می رسد، اشتباه است چونکه دشمن سالهای سال در حال کار کردن است و ۲۰ سانتی فرزندان ما قرار گرفته است.
حجت الاسلام صلح میرزایی با اشاره به اینکه رسیدن به محتوای بد اخلاقی به زیر پنج ثانیه رسیده است، اضافه کرد: دشمن تلاش و کار کرده است و نباید فکر نماییم که میتوان خرابی ها را در مدت کوتاهی بازسازی کرد.
وی با عنوان این که خرابه های شبهات ذهن کودکان و فرزندان ما را پرکرده است، اظهار داشت: باید چندسال کار نماییم تا ذهن ها را تطهیر نماییم و عجله کردن در جهاد تبیین نوعی سم به حساب می آید.
مدیر تولید محتوای انتشارات انقلاب اسلامی دفتر مقام معظم رهبری ضمن اشاره به الزامات جهاد تبیین عنوان کرد: در حوزه جهاد تبیین باید برنامه ریزی و فرهنگ سازی داشته باشیم و نباید بگذاریم حرف ولی فقیه جامعه روی زمین بماند.
وی بر ضرورت راه اندازی حلقه های بیانات خوانی مقام معظم رهبری تصریح کرد و از تهیه طرح مدرسه معارف انقلاب اسلامی اطلاع داد و اظهار داشت: طی دو تا سه سال آینده پیشبینی می شود ۱۰۰ استاد برجسته تربیت نماییم.
حجت الاسلام صلح میرزایی اظهار داشت: یکی از جهاد تبیین های مهم، جهاد تبیین عملی است و باید با عمل خود کاری نماییم که امید در جامعه در ترویج یابد و داشتن بصیرت و سواد رسانه ای هم مساله خیلی مهم است.
وی مهارت اقناع سازی را برای مجاهد عرصه تبیین لازم دانست.


منبع:

1401/04/03
10:56:09
0.0 / 5
175
تگهای خبر: بابل , تولید , زمین , مدرسه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا