معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران:

ایجاد امید و شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن راه نجات است

ایجاد امید و شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن راه نجات است

بیا شمال: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ایجاد امید و شکستن محاصره تبلیغاتی دشمنان را تنها راه نجات کشور ذکر کرد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سردار محمدرضا نقدی پیش ازظهر پنجشنبه در جمع فرهنگیان مازندران بااشاره به این که بسیجیان داوطلبانه و بدون سلاح به جنگ با فتنه رفتند و خودرا فدا می کنند، اضافه کرد: اغتشاشگران به نظام، بسیجی و طلبه توهین می کنند و شعار مدافع حقوق بشر و زن سر می دهند.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که که چهار استاد پزشکی وجود دارد که نشان میدهد خانکی که جلو دوربین فوت شده، هیچ آثار ضرب و شتمی وجود ندارد و آن وقت برای فوت این زن عزای جهانی گرفتند.
سردار نقدی با اشاره به این که دنیای استکبار میلیون کودک و نوزاد را بدون هیچ اتهامی می کشد، اظهار داشت: طبق آمار رسمی طی یکسال اخیر در زندان آمریکا بیش از چهار هزار نفر کشته شدند و سرنوشت ۹۰۰ زندانی نیز معلوم نیست.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که میدان داران کومله آدم های اجیر شده هستند، اظهار داشت: خواسته اغتشاشات گرانی و مشکلات اقتصادی و یا حق وحقوق شهروندی نیست.
وی با اشاره به افزایش مؤلفه های قدرت در کشور و کسب رتبه های علمی بالا و سیاسی گفت: امروز ۹۰ درصد مواد غذایی در داخل تولید می شود و قدرت نظامی ایران مؤلفه واقعی است و دشمن بدین سبب به هجمه می پردازد.
سردار نقدی با اظهار این که طبق برآورد دشمنان، قدرت نظامی ایران در رده هفتم جهان قرار دارد، اظهار داشت: مؤلفه های قدرت های مختلف ایران به رغم شدیدترین فشارها درحال افزایش است و دشمن این را برنمی تابد.
وی با اشاره به وجود پنج میلیون کارتن خواب درآمریکا اضافه کرد: آمریکا که قدرت نظامی آن بر همه کشورها برتر بود برابر ایران شکست خورده است. و نفوذ سیاسی، اقتصادی و نظامی آمریکا هر روز درحال ضعیف شدن است.
وی با اظهار این که متأسفانه جوانان و دانش آموزان را بی مهابا در فضای مجازی رها کردیم و دشمنان به حلقوم نسل جوان انواع خرافات را ریختند، اظهار داشت: طبق بررسی های انجام شده فرزندان فرماندهان سران سه قوا و وزیران ایران در خارج از کشور نیستند درحالی رسانه ها تصویرسازی نادرستی دارند.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار این که ایجاد امید و شکستن محاصره تبلیغاتی تنها راه نجات کشور مقابل دروغگویی رسانه های دشمن است، اظهار داشت: باید افتخارات و دستاوردهای انقلاب را در جامعه برجسته نماییم.

1401/09/03
16:45:23
0.0 / 5
81
تگهای خبر: پزشك , تبلیغات , تولید , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا