مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی اعلام كرد

اطلس فرهنگی تهران تهیه می شود

اطلس فرهنگی تهران تهیه می شود

به گزارش بیا شمال، مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی اظهار داشت: ایجاد شبکه خانه موزه ها و تهیه اطلس فرهنگی شهر تهران دو پروژه ای هستند که در قالب برنامه ریزی کلان اجرا می شوند.


به گزارش بیا شمال به نقل از ایسنا، سیدمحمد ناظم رضوی با تکیه بر این که پروژه مرمت و تبدیل به موزه «پرواز» آشیانه پرواز قلعه مرغی که نخستین فرودگاه شهر تهران است را پارسال آغاز کردیم، اظهار داشت: در فاز اول این پروژه بحث مرمت اضطراری مطرح است که در این خصوص سازه هایی که بیشتر از ۱۰۰ سال قدمت تاریخی دارند و صدمه دیده اند را مرمت می نماییم. بعد از تکمیل مرمت اضطراری بحث تبدیل این آشیانه به موزه پرواز را خواهیم داشت.
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی ضمن اشاره به این که پروژه البرز لشگرک هم یکی از پروژه هایی است که سال هاست در دستور کار شرکت توسعه فضاهای فرهنگی قرار دارد، تصریح کرد: با دستور شهردار و همکاری بخش های مختلف شهرداری بخصوص در بحث های مالی، عملیات در رابطه با تکمیل فضای تجاری این پروژه به پایان رسیده است و بزودی مجموعه البرز لشگرک به بهره برداری می رسد.
طبق گزارش سایت شهر، ایشان در ادامه با تاکید بر این که ۲ پروژه در دستور کار شرکت توسعه فضاهای فرهنگی قرار دارد، بیان نمود: برنامه ریزی عملیاتی برای فضاهای فرهنگی شهر تهران با همکاری مرکز مطالعات، ایجاد شبکه خانه موزه ها و تهیه اطلس فرهنگی شهر تهران دو پروژه ای هستند که در قالب برنامه ریزی کلان برای آینده زیرساخت های فرهنگی شهر تهران اجرا می شوند.
منبع:

1403/02/17
13:10:48
0.0 / 5
122
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا