دهه فجر امسال؛

لنگرود بعنوان هشتمین شهرستان سبز گیلان معرفی می گردد

لنگرود بعنوان هشتمین شهرستان سبز گیلان معرفی می گردد

بیا شمال: رشت-مدیرعامل شركت گاز گیلان از بهره برداری ازعملیات گازرسانی به ۱۲روستا لنگرود در دهه فجر امسال خبردادو اظهار داشت: بابهره برداری از این پروژه لنگرود بعنوان هشتیمن شهرستان سبز استان معرفی می گردد.به گزارش بیا شمال به نقل از روابط عمومی شركت گاز گیلان، حسین اكبر اظهار نمود: طرح گازرسانی به ۱۲ روستای شهرستان لنگرود در دهه مبارك فجر امسال افتتاح می گردد.
وی گازرسانی روستاهای آتش سرا، كته خوربین، سنگتاش، لیاشور سرای استادولی، آغوزچال، حسین آباد، سرلیل، بلوردكان، كل چال، گاوكلی، اترود و مادیان گوابر همچون این ۱۲ روستا عنوان نمود و اضافه كرد: برای گازرسانی و اجرای این پروژه یك میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
مدیرعامل شركت گاز گیلان با اشاره به اینكه بر مبنای تعاریف وزارت نفت اگر بیش از ۹۵ درصد سوخت شهرستانی با استفاده از گاز طبیعی تامین گردد آن شهرستان بعنوان شهرستان سبز از لحاظ گازرسانی معرفی میشود، اظهار داشت: به همین منظور با اتمام پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای لنگرود و بهره برداری از آن در دهه مبارك فجر امسال این شهرستان بعنوان شهرستان سبز معرفی می گردد.
وی تصریح كرد: با بهره برداری از این تعداد روستا پوشش گازرسانی در شهرستاان لنگرود در حوزه خانوارهای شهری ۱۰۰ درصدی و در حوزه روستایی هم ۹۶ درصدی می گردد.
اكبر در ادامه شهرستان لنگرود را هشتمین شهرستان سبز استان گیلان از لحاظ شاخص برخورداری از گاز طبیعی برشمرد و خاطرنشان كرد: برای تحقق این مهم در دهه فجر امسال، بیش از ۳۰ كیلومتر عملیات شبكه گذاری و بیش از ۳۰۰ انشعاب گاز در این روستاها نصب شده است.
مدیرعامل شركت گاز گیلان همینطور یاداورشد: بعداز اتمام این پروژه عملیات گازرسانی به ۱۲ روستای دیگر این شهرستان با اعتبار بیش از یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اجرا می گردد.

1396/10/23
22:56:22
5.0 / 5
4336
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا