معاون مهندسی توسعه آبفا شهری مازندران:

ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب بابلسر ۷۱ هزار مترمكعب است

ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب بابلسر ۷۱ هزار مترمكعب است

بیا شمال: بابلسر - معاون مهندسی توسعه آبفا شهری مازندران، ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب بابلسر را ۷۱ هزار مترمكعب در شبانه روز اعلام نمود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد یزدان پناه پیش ازظهر سه شنبه در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب بابلسر با اشاره به اینكه این طرح برای دوره زمانی ۲۵ ساله است، اظهار داشت: عملیات اجرایی این تصفیه خانه در زمینی به مساحت ۱۴ هكتار از سال ۷۶ شروع شد.
یزدان پناه، با اشاره به اینكه برای این طرح ۴ مدول در نظر گرفته شد اضافه كرد: مدول اول با ظرفیت چهار هزار و ۸۶۰ متر مكعب در شبانه روز و تحت پوشش قراردادن ۲۰هزار نفر از جمعیت بابلسر درحال بهره برداری است.
وی، ظرفیت تصفیه خانه در سال مقصد را بیش از ۷۱هزار و ۵۰۰ متر مكعب در شبانه روز عنوان و خاطرنشان كرد: این تصفیه خانه با سیستم لجن فعال با هوادهی ممتد فعال است.
معاون مهندسی توسعه آبفاشهری مازندران، میزان تولید سرانه فاضلاب در این شهر را ۱۷۴ لیتر نفر روز دانست و اضافه كرد: در طرح كلی این تصفیه خانه ۹ ایستگاه پمپاژ پیش بینی كه درحال حاضر ایستگاه پمپاژ اصلی، PS۵ و LS۱ اجرا شد.
یزدان پناه، به اقدامات انجام شده در این تصفیه خانه اشاره و خاطرنشان كرد: ۲۲۰۰ متر خط انتقال و ۱۱۰ كیلومتر شبكه فرعی واصلی احداث شد و تا كنون پنج هزار و۱۱۰ انشعاب فاضلاب خانگی در بابلسر نصب شدكه ۲۲هزار نفر را تحت پوشش قرار داده است.

1396/10/26
20:15:13
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: بابلسر , مازندران
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا