افتتاح هفتاد پروژه خدماتی و عمرانی در مازندران

افتتاح هفتاد پروژه خدماتی و عمرانی در مازندران

به گزارش بیا شمال، به نقل از نماینده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی از افتتاح و بهره برداری از ۷۰ پروژه خدماتی و عمرانی در شرق مازندران تا پایان سال خبر داد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، علی محمد شاعری از افتتاح و بهره برداری از ۷۳ پروژه با اعتبار ۱۷۳ میلیارد تومان در شهرستان های بهشهر، نكا و گلوگاه اطلاع داد و اضافه كرد: با افتتاح این پروژه ها مردم این مناطق از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.
وی با اشاره به اینكه تا آخر بهمن ماه امسال یكی از بزرگترین و مجهزترین كشتارگاه های تمام مكانیره صنعتی طیور با اعتبار ۹۲ میلیارد تومان در شرق استان به بهره برداری می رسد، ادامه داد: با افتتاح این كشتارگاه برای بیش از ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل تولید می گردد و با بهره برداری این كشتارگاه زنجیره تولید طیور در شرق استان تكمیل می گردد.
نماینده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای افتتاح پروژه های بخش كشاورزی شامل سورتینگ مركبات، مرغداری گوشتی، آبیاری تحت فشار، شالیكوبی، تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری، آبیاری تحت فشار تجمیعی، استخر ذخیره آب پلی اتیلنی و لوله گذاری در شرق مازندران هزینه شد.
این مسئول با اشاره به اینكه روستاهای گلورد بزرگ و كوچك، كاركم، للرد، لاكتراشان، گرگتج و رمدانخیل تا آخر سال و روستاهای درویشان، سه كیله، كرداب و اوكركا در بهمن ماه امسال از نعمت گاز برخوردار می شوند، اظهار داشت: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و آرزوی دیرینه مردم منطقه محروم هزارجریب بعد از حدود 40 سال از انقلاب برآورده می گردد.
وی از خرید، نصب و راه اندازی دستگاه ام آر آی در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر با اعتبار ۶ میلیارد تومان اطلاع داد و اظهار داشت: ۷۰۰ میلیون تومان برای افتتاح خانه بهداشت روستاهای تیله نو، خورشیدكلا، خانسر، كفرات و استخرپشت و ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید و نصب دستگاه پیشرفته سی آرم بیمارستان امام حسین(ع) نكا هزینه شد كه تا آخر سال به بهره برداری می رسد.
نماینده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه ۱۴ میلیارد تومان برای بهره برداری از پروژه های آبرسانی شرق استان هزینه شد، اظهار داشت: برای بهبود آب شرب روستاهای اوكرا، كرداب، سه كیله، درویشان، تازه آباد، نوذرآباد، دنگسرك، زاغمرز، مهدی آباد و امیرآباد با صرف اعتبار ۷ میلیارد تومان، آب شیرین كن گلوگاه ۵ میلیارد تومان و ۱. ۵ میلیارد تومان برای شبكه فاضلاب مسكن مهر پیلم كتی بهشهر هزینه شد كه در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
این مسئول از افتتاح یك باب مدرسه ۶ كلاسه در روستای شیت نكا با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و ساخت خانه معلولین در نكا و مسكن محرومین در گلوگاه با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان اطلاع داد.
شاعری با اشاره به اینكه ۴۳ كیلومتر ترمیم روكش آسفالت در روستاهای بهزاد كلا، گل خیل، میانكاله و نوذرآباد با اعتبار دو میلیارد تومان و پل بزرگ گلوگاه_نیالا به طول ۳۰۰ متر با اعتبار ۳. ۲ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: ۱۳. ۵ میلیارد تومان برای كارخانه مازند میله طبرستان در بهشهر هزینه شد كه در بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.
نماینده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: یك میلیارد تومان برای طرح توسعه اكریلبافت بهشهر، ۲۰۰ میلیون تومان برای نخستین بی خطرسازی زباله های عفونی مراكز بهداشت مازندران در بهشهر و دو میلیارد تومان برای فاز دوم مجتمع آبرسانی چهارقلعه هزینه شد كه همزمان با جشن های انقلاب افتتاح می گردد.
 

1396/11/04
18:30:39
5.0 / 5
4303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا