مدیر امور آبفا نوشهر خبر داد:

اجرای ۸۷۰۰ متر شبكه جمع آوری فاضلاب در نوشهر

اجرای ۸۷۰۰ متر شبكه جمع آوری فاضلاب در نوشهر

بیا شمال: نوشهر - مدیر امور آب و فاضلاب شهری نوشهر از اجرای هشت هزار و ۷۰۰ متر شبكه جمع آوری فاضلاب در این شهر اطلاع داد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد موسوی از اجرای هشت هزار و ۷۰۰ متر شبكه جمع آوری فاضلاب در این شهر اطلاع داد و خاطرنشان كرد: عملیات اصلاح و توسعه دو هزار و ۷۰۰ متر شبكه توزیع آب درشهرهای نوشهر و پول درحال اجراست.
وی، با اشاره به اجرای اقدامات لازم برای حفاظت هوشمند تاسیسات آب شرب چشمه های گردوك، اسپی او و ایستگاه سنگ تجن اضافه كرد: حفر وتجهیز یك حلقه چاه آب شرب شهر كجور با ظرفیت ۲۰ لیتر در ثانیه هم درحال انجام است.
مدیر امور آبفای نوشهر، با اشاره به اینكه عملیات احداث خط انتقال آب به طول ۳هزار و ۵۱۲ متر در اقطار ۶۳ تا ۳۵۰ میلی متری در شهرهای كجور، پول و نوشهر در حال اجراست، خاطرنشان كرد: ایستگاه پمپاژ آب شرب شهر پول با ظرفیت ۲۰ لیتر در ثانیه از دیو چشمه هم طراحی و عملیات ساخت آن درحال انجام است.
وی، ساماندهی چشمه اسپی او با ظرفیت ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیتر در ثانیه، تكمیل خط انتقال آب ۴۰۰ میلی متری كمربندی نوشهر در جهت افزایش ظرفیت انتقال آب به شرق نوشهر، تعمیر و راه اندازی یك دستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری در چشمه گردوك را از دیگر اقدمات درحال اجرای امور نوشهر عنوان نمود.
موسوی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه های درحال اجرای این امور در بخش فاضلاب اشاره و خاطرنشان كرد: ۸ هزار و ۷۰۰ متر شبكه جمع آوری فاضلاب در نوشهر درحال اجراست.

1396/12/13
17:24:18
5.0 / 5
5248
تگهای خبر: نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا