فرماندار شفت تأكید كرد:

ارتباط دهیاران و كشاورزان سبب كاهش نگرانی درحوزه منابع آبی می گردد

ارتباط دهیاران و كشاورزان سبب كاهش نگرانی درحوزه منابع آبی می گردد

بیا شمال: شفت-فرماندار شفت با تاكید برلزوم وجود ارتباط میان دهیاران و كشاورزان، اظهار داشت: وجود این ارتباط در فصل زراعی سبب كاهش نگرانی ها در حوزه تأمین آب كشاورزی می گردد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمدرضا محسنی بعدازظهر چهارشنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان شفت كه در سالن میرزای شفتی فرمانداری شفت برگزار شد، اظهار نمود: برای كاهش نگرانی در حوزه منابع آب كشاورزی باید دهیاران و كشاورزان در فصل زراعی ارتباط نزدیكی با یكدیگر داشته باشند.
وی با اشاره به اینكه اقدامات لازم در زمینه كاهش نگرانی ها درشهرستان انجام شده است، اظهار داشت: لایروبی انهار و جلب مشاركت كشاورزان بخشی از این اقدامات است.
فرماندار شفت به رهاسازی آب پشت سد سفیدرود از ۱۰ اردیبهشت سال جاری اشاره نمود و اضافه كرد: همه امكانات شهرستان باید در اختیار مدیریت آب قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه باید ترمیم سردهنه های تخریب شده تا پیش از آغاز رهاسازی آب به صورت كامل صورت گیرد، تصریح كرد: امكانات در اختیار مدیریت آب قرار گیرد تا در صورت نیاز از تمامی این امكانات بهره برداری شود.
محسنی با تاكید براینكه در این حوزه باید از توان و امكانات بخش خصوصی و پیمانكاران هم استفاده شود، خاطرنشان كرد: هماهنگی های لازم برای تامین اعتبارات انجام شده است.
وی با اشاره به اینكه مشكلات مربوط به آبیاری در كمیته های فرعی هر ۲۴ ساعت با حضور دهیاران مربوطه در بخشداری ها بررسی و آخرین اقدامات جمع بندی می شود، اضافه كرد: كشاورزان در زمینه تأمین سوخت ماشین آلات كشاورزی خود اقدام نمایند.

1397/01/30
15:30:15
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: آب , زمین
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا