باحضور دبیر هیئت عالی گزینش كشور؛

همایش هم اندیشی هسته های گزینش دستگاه های اجرایی گیلان برگزار گردید

همایش هم اندیشی هسته های گزینش دستگاه های اجرایی گیلان برگزار گردید

بیا شمال: رشت- همایش هم اندیشی هسته های گزینش دستگاه های اجرایی گیلان با حضور دبیر هیئت عالی گزینش كشور در رشت برگزار گردید.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، با حضور اسدالله وطنی دبیر هیئت عالی گزینش كشور، مصطفی سالاری استاندارگیلان و رابطین هسته های گزینش پیش از ظهر پنجشنبه همایش هم اندیشی هسته های گزینش دستگاه های اجرایی گیلان در سالن غذیر استانداری گیلان برگزار گردید.
دبیر هیئت عالی گزینش كشور در این همایش با اشاره به وجود مصداق هایی برای بررسی افراد در قرآن كریم، اظهار نمود: انسان ها برای رسیدن به رشد و تعالی و سعادت نیازمند وجود الگوهایی هستند.
اسدالله وطنی در ادامه رعایت اصول اخلاقی، دینی و ارزش ها را از جانب رابطین گزینش لازم و ضروری برشمرد و اظهار داشت: در این زمینه صالح، صادق و معتهد و مومن بودن از جانب امام خمینی (ره) از مهم ترین خصوصیت ها این افراد اعلام شده است.
وی همینطور تاكید كرد: وجود عقلانیت برای اجرای درست وظایف در این افراد لازم و ضروری می باشد.
دبیر هیئت عالی گزینش كشور با تاكید براینكه گزینش ها باید برپایه منابع مستدل و معتبر صورت گیرد، اضافه كرد: باید از پرونده سازی های جعلی برای افراد جدا خودداری شود.
در ادامه این همایش استاندار گیلان با اشاره به اینكه فعالیت هایی كه از جانب مجموعه هسته های گزینش انجام می گردد بسیار مهم است، اظهار نمود: انتخاب این هسته در دو بُعد شخصی و عمومی افراد تأثیرگذار است.
مصطفی سالاری با اشاره به اینكه این گزینش ها در بُعد عمومی در اجرای مأموریت ها و وظایف در حوزه تعیین نیروهای كارآمد، توانمند و متخصص و معتقد مهم است، اظهار داشت: با عنایت به این موارد تعهد اخلاقی و تخصص باید مبنای انتخاب و گزینش افراد قرار گیرد.
وی به عملكرد مطلوب هسته های گزینش هم اشاره و تصریح كرد: خوشبختانه با وجود رویكرد متناسب در دوره اخیر شاهد مواردی از تضییع حقوق افراد نیستیم.
استاندار گیلان با اشاره به اینكه گزینش ها باید بدور از هرگونه سلایق شخصی و سایر موارد صورت گیرد، تاكید كرد: در گزینش افراد تلاش شود با استفاده از مستندات معتبر اعلام نظر شود.

1397/02/08
10:30:51
5.0 / 5
4222
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا