معاون وزارت ورزش و جوانان:

ساماندهی امورجوانان اولویت وزارت ورزش، بخش خصوصی حمایت شود

ساماندهی امورجوانان اولویت وزارت ورزش، بخش خصوصی حمایت شود

بیا شمال: رشت- معاون وزارت ورزش و جوانان ساماندهی امور جوانان را مهم ترین اولویت این وزارتخانه برشمرد و اظهار داشت: در حوزه ورزش باید از توان بخش خصوصی بهره گیری و از حضور آن هم حمایت شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، امیررضا خادم در مراسم تودیع و معارفه مدیركل جدید ورزش و جوانان استان گیلان كه پیش از ظهر دوشنبه در مهمانسرای المیپك رشت برگزار شد، اظهار نمود: انتخاب یك بانو به عنوان مدیركل ورزش و جوانان یك استان برای اولین بار در تاریخ ورزش كشور اتفاق افتاده است.
وی به توانمندی، تجریه و سوابق مریم بخشی در حوزه ورزش هم اشاره نمود و اضافه كرد: انتخاب وی با عنایت به سوابق كاری در حوزه ورزش بهترین انتخاب برای ورزش استان گیلان بوده كه خوشبختانه با حمایت مسئولان و نمایندگان استان در مجلس همراه شد.
معاون وزارت ورزش و جوانان با تاكید بر ادامه دار بودن این حمایت ها از حوزه ورزش و جوانان گیلان، اظهار داشت: مدیركل جدید ورزش و جوانان گیلان هم باید با توسعه و ارتقای ورزش و همینطور برنامه ریزی صحیح در حوزه ساماندهی امور جوانان استان پاسخ مناسبی به اعتماد دهد.
وی در ادامه با اشاره به پتانسیل و ظرفیت استان گیلان در حوزه ورزش و معرفی ورزشكاران و قهرمانان در سطح ملی و فراملی، تصریح كرد: اداره كل ورزش و جوانان گیلان باید از این ظرفیت و پتانسیل به دور از هرگونه حاشیه برای ارتقای سطح كیفی و كمی ورزش استان بهره گیری كند.
خادم همینطور با اشاره به حضور ۱۳ نماینده توانمند و فعال گیلان در مجلس شورای اسلامی برضرورت حمایت آنها از حوزه ورزش و جوانان استان تاكید و خاطرنشان كرد: با عنایت به حمایت آنها از حضور یك بانو در رأس امور ورزش استان، باید از این ظرفیت در جهت توسعه و ارتقای ورزش و حوزه جوانان استفاده گردد.
وی با تاكید بر لزوم توجه به حضور بخش خصوصی در حوزه ورزش و جوانان، اضافه كرد: باید بسترهای لازم برای فعالیت بخش خصوصی و پشتیبانی از این بخش در سطح استان فراهم شده و پشتیبانی از این بخش نباید تنها در حد حرف بوده بلكه باید عملیاتی شود.
معاون وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینكه یكی از اولویت های این وزارتخانه توجه به حوزه جوانان و ساماندهی امور مربوط به آنها است، اظهار داشت: طی یكسال گذشته اقدامات خوبی در حوزه مسكن، اشتغال و ازدواج جوانان صورت گرفته است.
وی بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و برنامه ریزی در این بخش و استفاده از ظرفیت و توانمندی جوانان در این زمینه تاكید كرد و ادامه داد: تكیه بر اقتصاد مقاومتی و تحقق آن یكی از مهم ترین اولویت ها است كه باید از جانب مسئولان به آن نگاه ویژه ای شود.
خادم با اشاره به ضرورت حمایت و مشاركت و بهره گیری از ظرفیت سمن ها و انجمن های مردم نهاد در ساماندهی امور جوانان، تصریح كرد: دولت و وزارت ورزش زمینه و بسترهای لازم برای فعالیت آنها را فراهم نموده و نیازمند تعامل و همكاری سایر دستگاه ها است.
وی یكی دیگر از برنامه وزارتخانه را توجه به ورزش بانوان برشمرد و یادآورشد: با انجام برنامه ریزی گام های موثری و مثبتی در حوزه بانوان برداشته شده كه نیازمند حمایت بیشتر است.

1397/03/22
14:07:14
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: زمین , گیلان
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا