ادامه سریال حواشی تیم سپیدرود؛

یك تیم با ۲ سكاندار، عجایب فوتبال ایران تمامی ندارد

یك تیم با ۲ سكاندار، عجایب فوتبال ایران تمامی ندارد

بیا شمال: رشت- تیم فوتبال سپیدرود رشت شاید تنها تیم لیگ برتری باشد كه هنوز لیگ آغاز نشده با دو سرمربی كار خویش را شروع كرده، این هم یكی دیگر از عجایب فوتبال ایران است كه تمامی ندارد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، با گذشت هفته ها از آخر لیگ برتر فوتبال زمانی كه همه تیم های لیگ برتری به دنبال جذب بازیكن و تولید زمینه های مناسب برای تمرین و آمادگی تیم خود برای حضور در فصل ۹۸-۹۷ هستند متاسفانه تنها تیم گیلانی حاضر در لیگ برتر این روزها حال و روز خوشی نداشته و كادر فنی و بازیكنان این تیم بجای آمادگی برای حضور قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر بیشتر با حواشی این باشگاه دست و پنجه نرم می كنند.
سریال حواشی این تیم گیلانی كه برای بقا در لیگ برتر ۹۸-۹۷ در هفته های پایانی فصل پیش به سختی توانست جواز حضور را كسب كند و حتی پیش تر از آن با صعود به لیگ برتر با مسایل مربوط به مدیرعاملی، سرمربیگری علی نظرمحمدی سپس امیدرضا روانخواه بعداز وی هم علی كریمی و حال هم نادر دست نشان و تن زاده همراه است خیال تمامی ندارد. این مورد سبب نگرانی هواداران این تیم پرطرفدار گیلانی شده است.
البته بارها مسئولان برای تعیین تكلیف و حل و فصل مسایل مربوط به تیم فوتبال سپیدرود جلسه برگزار كرده و كوشیده اند این موارد هرچه سریعتر حل شود تا تیم به فكر آماده سازی خود برای حضور در لیگ برتر شود اما متاسفانه تابحال كه نتیجه ای دربر نداشته و هر دم از باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد.
بعد از به توافق نرسیدن مسئولان باشگاه سپیدرود با علی كریمی سرمربی هفته های پایانی فصل پیش این تیم در زمینه مسایل مالی و جذب كادر فنی با وجود قرارداد ۲ ساله كریمی با تیم، تلاش شد تا با جذب سرمربی جدید تیم از بلاتكلیفی خارج و مقدمات لازم برای تمرین و آمادگی تیم و بازیكنان برای حضور قدرتمند در لیگ فصل بعد فراهم گردد البته در این میان علی كریمی به مسئولان تیم اخطار داده بود كه درصورت تسویه نكردن با وی و كادر فنی همراهش، او بر سر تمرینات حاضر و بعنوان سرمربی به فعالیت خود ادامه می دهد چیزی كه این روزها شاهد آن هستیم.
هرچند در فوتبال ایران هیچ اتفاق غیرممكنی غیرباور نیست و در طول سال های گذشته بارها شاهد بروز اتفاقات و تصمیماتی عجیب و غریب در این فوتبال بوده ایم كه دیگر شنیدن اینكه یك تیم پیش از آغاز لیگ دارای۲ سرمربی باشد و هر كدام برسرتمرین تیم حاضر شوند دیگر برای كسی تعجب آور نبوده و نیست. به نظر می رسد عجایب فوتبال ایران تمامی ندارد.

در روزهای ابتدایی هفته جاری مردم استان گیلان بار دیگر شاهد بالا گرفتن اختلافات در رأس تیم سپیدرود و حضور كریمی در تمرینات استعدادیایی این تیم بودند. برپایه شنیده ها در حالیكه نادر دست نشان بعنوان سرمربی این تیم گیلانی خویش را برای حضور در تمرینات پیش از آغاز فصل سپیدرود آماده می كرد با حضور در ورزشگاه محل تمرین و آگاهی از حضور علی كریمی و دستیارانش در تمرینات استعدادیابی و خواسته هواداران از وی در خصوص اینكه آنها علاقمند به حضور كریمی در این تیم هستند از پشت درب های ورزشگاه محل تمرین بازگشت و گفت مهم خواسته هواداران تیم سپیدرود است و تا مشخص شدن وضعیت این تیم در تمرینات شركت نمی نماید.
از سوی دیگر مسئولان باشگاه سپیدرود از برگزاری تمرینات استعدادیابی و تست پیش از فصل بازیكنان رده سنی ۱۸ تا ۲۱ این تیم اظهار بی اطلاعی كرده و گفته اند تابحال هیچ برنامه و تصمیمی در زمینه برگزاری جلسه استعدادیابی و تست پیش از فصل نداشته و تاكید كرده اند كه تمرینات و تست پیش از فصل و حتی تمرینات استعدادیابی باید از جانب مسئولان باشگاه اعلام گردد.
البته در این میان بر سرمالكیت جواد تن زاده هم حرف و حدیث های فراوانی است عده ای مدعی هستند كه وی به تعهدات خود عمل نكرده و بنابراین مالكیت باشگاه باید از وی سلب شود این درحالی است جواد تن زاده طی گفتگویی اعلام نموده هنوز به صورت قانونی مالك این باشگاه بوده و به تعهدات هم عمل كرده است.
وی همینطور در زمینه برگزاری تمرینات استعدادیابی و پیش از فصل بازیكنان با حضور علی كریمی هم تصریح كرد: بعداز عدم توافق با علی كریمی در زمینه سرمربیگری تیم سپیدرود برای فصل جاری با نادر دست نشان به توافق رسیده و برای یكسال با وی قرارداد بسته ایم و هرگونه تمرین هم باید زیر نظر سرمربی قانونی این تیم برگزار گردد.
مالك و مدیرعامل باشگاه سپیدرود همینطور به ارسال نامه ای به علی كریمی سرمربی سابق این تیم خواسته تا برای تسویه حساب در باشگاه حاضر شود.

وی با تاكید براینكه هم اكنون تیم سپیدرود نیاز به آرامش داشته و مسئولان باشگاه تمام تلاش خویش را برای حل مشكلات موجود و تولید فضای آرام برای كادر فنی و بازیكنان انجام می دهند، خاطرنشان كرد: متاسفانه طی روزها و هفته های گذشته بیشتر تمركز مسئولان، كادر فنی و بازیكنان این تیم معطوف به حواشی بوجود آمده برای این باشگاه شده است.
حال همگان منتظر هستند تا ببینند كش و قوس بین مالك باشگاه سپیدرود و علی كریمی و حواشی این تیم چه زمانی آخر می یابد. باید دید در ایام آینده چه اتفاقی برای مالكیت این باشگاه خواهد افتاد. آیا علی كریمی به كار خود بعنوان سرمربی در این تیم ادامه می دهد یا برپایه قرارداد امضا شده بین باشگاه و نادر دست نشان وی بعنوان سرمربی كار خویش را در این تیم گیلانی آغاز می كند. البته در این میان تنها تیم سپیدرود، كادر فنی و بازیكنان این تیم هستند كه ضرر كرده و فرصت مناسب برای آماده سازی پیش از فصل را از دست می دهند.

1397/03/23
17:24:04
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: تولید , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا