حواشی بازی سپیدرود رشت- پدیده مشهد؛

عدم اطلاع رسانی علت استقبال كم تماشاگران

عدم اطلاع رسانی علت استقبال كم تماشاگران

بیا شمال: رشت- بازی سپیدرود رشت و پدیده مشهد درحالی برگزار گردید كه به دلیل عدم اطلاع رسانی درست از تغییر زمان بازی تعداد كمی از هواداران از این بازی دیدن كردند.خبرگزاری مهر، گروه استان ها: تیم فوتبال سپیدرود رشت ساعت ۱۸: ۳۰ بعدازظهر پنجشنبه از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم پدیده مشهد رفت.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی با تركیب ایمان صادقی، میلاد شیخ سلیمانی، امید سام كن، میلاد قربان زاده، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، میثم تهیدست، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی و مهرداد بایرامی به مربیگری سهیل حق شناسی وارد زمین شد.
در مقابل تیم فوتبال پدیده مشهد هم با تركیب علی نعمتی، سید عبدالله حسینی، مسعود ریگی، اكبر صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری، حسین مهربان، امیر منصوریان، سعید صادقی، مرتضی منصوری و یوسف بهزادی با سرمربیگری یحیی گل محمدی وارد بازی شد.
داوران این دیدار هم علیرضا فغانی بعنوان داور وسط، محمدرضا مدیر روستا كمك داور اول، مهرداد نجفی كمك داور دوم و رضا كرمانشاهی هم بعنوان داور چهارم بودند.
گفتنی است ابراهیم میررضا بیگی ناظر داوری و جعفر علیزاده نماینده فد ارسیون در این بازی بودند.
از مهم ترین حواشی این دیدار حضور ثابت قدم شهردار اسبق رشت، مدعی خرید مالكیت سپیدرود در جایگاه ویژه و تجلیل از علیرضا فغانی توسط هیئت فوتبال استان گیلان برای حضور درخشان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود.
بازی به دلیل برگزاری مراسم تجلیل از علیرضا فغانی با دو دقیقه تأخیر شروع شد و برپایه اعلام بلندگو ورزشگاه بیش از شش هزار نفر از نزدیك شاهد این دیدار بودند. علت اصلی استقبال كم از این مسابقه تغییر زمان برگزاری مسابقه از ۲۰: ۳۰ به ۱۸: ۳۰ و عدم اطلاع رسانی از جانب مسئولان بود.
از دیگر نكات جالب این بازی، نیمكت خلوت سپیدرود به دلیل استعفای مربیان كادر فنی این تیم است. در این دیدار هدایت سپیدرود را مربی این سهیل حق شناس به عهده دارد و تنها حامد طباطبایی مربی دروازه بانان وی را همراهی كرد.
در دقیقه ۴ بازی روی خروج سنگربان پدیده و برخورد مدافعان این تیم، فرصتی مناسب برای بایرامی مهاجم سپیدرود رشت به وجود آمد اما این مدافعان پدیده بودند كه موفق عمل كرده و خطر را از دورازه این تیم دور كردند.
دقیقه ۶ بازی هم با تولید فرصت ضربه آزاد برای بازیكنان پدیده مشهد، ارسال محمدرضا خلعتبری با دفع مدافعان سپیدرود همراه شد.
دقیقه ۱۱ بازی در حالی در میانه میدان مورد پیگیری قرار|گرفت كه با توپ ارسالی هافبك های پدیده به سعید صادقی بازیكن پیش تاخته این تیم رسید و در ادامه صادقی نتوانست از این فرصت در برابر دروازه سپیدرود بهره برد.
در دقیقه ۱۳ این دیدار هم هواداران سپیدرود به صورت هماهنگ «حسین كعبی» بازیكن مطرح این تیم را كه بعد از یك هفته دوری از تمرینات به دلیل تصمیم خداداد عزیزی سرمربی سابق این تیم دوباره بازگشته است را مورد تشویق قرار دادند.
دقیقه ۱۸ این بازی دو تیم به محك زدن یكدیگر پرداخته و بازی محتاطانه دنبال می شد توپ ارسالی جوادی مقدم مدافع كناری سپیدرود به مهرداد بایرامی مهاجم این تیم رسید كه با دخالت موثر مدافعان پدیده همراه شد.
دقیقه ۲۴ بازی نفوذ پویا نزهتی از جناح چپ و پاس عرضی وی برای تیم سپیدرود رشت ثمری به دنبال نداشت.
در دقیقه ۳۱ این بازی بر روی نفوذ از سمت راست مرتضی منصوری، مدافع راست تیم پدیده، و ضربه سر حسین مهربان تخستین گل این دیدار خلاف جهت بازی به نفع تیم مشهدی به ثمر رسید.
دقیقه ۳۹ بازی بازیكنان سپیدرود رشت بعد از دریافت گل برای جبران به بازی رو به جلو رو آورده و ارسال های پی در پی آنها با دفع مدافعان پدیده همراه شد.
در دقیقه ۴۳ بازی محمدرضا مهدوی هافبك سپیدرود در موقعیتی ایده آل می توانست با ضربه شوت دروازه پدیده را باز كند كه ثمری به دنبال نداشت.
در آخر نیمه نخست این دیدار علیرضا فغانی ۱ دقیقه وقت اضافه درنظر گرفت. در ابتدای شروع نیمه دوم، یاران سپیدرود برای جبران نتیجه بازی یك فوتبال تهاجمی را در دستور كار قرار دادند. دقیقه ۴۷ روی پاس عمقی نزهتی، قربان زاده مدافع راست پیش تاخته سپیدرود می توانست در موقعیتی تك به تك دروازه بهزادی را باز كند، اما خروج به موقع بهزادی مانع آن شد. در دقیقه ۵۱ بازی روی ضد حمله بازیكنان پدیده، سعید صادقی بازیكن سفیدپوشان پدیده فرصت گلزنی برای این تیم به وجود آورد كه عدم دقت، توپ را راهی خارج كرد. دقیقه ۵۵ بازی روی پاس عرضی یاران پدیده، امین قاسمی نژاد موقعیت خطرناكی برای تیم پدیده به وجود آورد كه ایمان صادقی در دو حركت به خوبی توانست دروازه تیم سپیدرود را حفظ كرد. در دقیقه ۵۷ بازی هم با ارسال بلند میلاد قربان زاده از كنار زمین به پویا نزهتی مهاجم سپیدرود رسید كه در ادامه شوت وی به شكل خطرناكی از كنار تیرك عمودی دروازه پدیده مشهد راهی خارج شد. دقیقه ۶۶ بازی اولین تعویض دیدار برای پدیده مشهد با ورود «یونس شاكری» به جای «امین قاسمی نژاد» صورت گرفت. در دقیقه ۶۷ بازی حق شناس، مربی تیم سپیدرود با وارد كردن «امین منوچهری» جای «رضا معقولی» به میدان، نخستین تعویض تیم اش را انجام داد. دقیقه ۷۰ بازی در حالی برگزار گردید كه شوت راه دور «محمدرضا خلعتبری» به موقعیتی خطرناك برای تیم پدیده تبدیل شد كه با واكنش به موقع و مناسب ایمان صادقی سنگربان سپیدرود همراه شد. در دقیقه ۷۴ بازی «یعقوب كریمی» به جای «محمد نزهتی» وارد زمین بازی شد. دقیقه ۷۶ دومین تعویض تیم پدیده با ورود «محمد قاسمی نژاد» به جای «محمدرضا خلعتبری» صورت پذیرفت. در دقیقه ۷۷ بازی هم روی ارسال ضربه كرنر بازیكنان پدیده، یونس شاكری توانست دروازه سپیدرود را برای بار دوم باز كند و گل دوم پدیده به نام وی به ثبت رسید. دقیقه ۸۰ این دیدار هم با ورود «مهدی محمدیاری» به جای «مهرداد بایرامی» سومین تعویض سپیدرودی ها انجام گرفت. در دقیقه ۸۳ بازی هواداران سپیدرود یك صدا الماس خاله، رئیس هیئت فوتبال گیلان را با شعار «حیا كن، رها كن» مورد عتاب قرار دادند. دقایق پایانی بازی حاضرین در ورزشگاه در اعتراض به مشكلات سپیدرود، ضد مسئولین با شعار «مسئولین بی غیرت، هوادار باغیرت» اعتراض خویش را نشان دادند. در دقیقه ۸۸ بازی «اكبر صادقی» یار شماره ۸ تیم پدیده با دریافت كارت زرد از جانب داور جریمه شد. در انتها نیمه دوم هم داور ۳ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دقایق اضافه نیمه دوم، گل محمدی سرمربی تیم پدیده مشهد، سومین تعویض خویش را انجام داد و «مهران امیری» را به جای «حسین مهربان» وارد میدان كرد. در انتها این دیدار، تیم پدیده مشهد توانست با دو گل، حسین مهربان و یونس شاكری، میزبان خود، سپیدرود رشت را شكست دهد.

1397/05/26
12:53:08
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: دریا , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا