معاون فرهنگی شهرداری ساری:

برنامه جامع فرهنگی در شهرها تدوین شود، راه اندازی مركز ازدواج آسان

برنامه جامع فرهنگی در شهرها تدوین شود، راه اندازی مركز ازدواج آسان

بیا شمال: ساری - معاون فرهنگی شهرداری ساری اظهار داشت: باید برنامه جامع فرهنگی با چشم انداز بلندمدت و رویكرد مناسب در شهرداری ها تدوین شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد محبوب پیش ازظهر یكشنبه در جمع رابطان فرهنگی شهرداری های استان با اشاره به اینكه شهرداری ها نهاد صرف خدماتی و عمرانی نیستند اضافه كرد: با عنایت به افزایش سطح مطالبات شهروندان و تغییر نیازها، شهرداری ها خط مقدم جبهه عملگرایی و خدمات اجتماعی در شهرها هستند.
وی تصریح كرد: امروز شهروندان مطالبه اجتماعی دارند و به جهت اینكه شهرداری ها در راه توسعه قرار گیرند باید به زیرساخت های فرهنگی، هنری، سینماها، تئاتر و اماكن فرهنگی توجه كند.
وی با اشاره به اینكه شهرداری ها ناگزیر هستند مطالبات اجتماعی شهروندان را پاسخگو باشند افزود: مدیران ارشد شهرداری و شوراها باید دغدغه كار فرهنگی داشته باشند و تفكر فرهنگی و بالابردن سطح توقعات مدیران از حوزه های فرهنگی ارتقاء یابد.
وی اظهار داشت: ساختار فرهنگی در شهرداری ها باید مورد توجه قرار گیرد و در امور بانوان هم شهرداری مركز استان باید این قشر جزو اولویت برنامه ها قرار گیرد.
وی بر ضرورت تعریف بودجه و ردیف اعتباری برای كار فرهنگی در شهرداری ها تصریح كرد و اظهار داشت: باید درآمدهای پایدار در شهرداری ها برای كارهای فرهنگی تولید و زیرساخت های فرهنگی هم در شهرها تولید كرد.
تاكامی با اشاره به اینكه باید برنامه جامع فرهنگی با چشم انداز بلندمدت با رویكرد مناسب در شهرداری ها تدوین شود اظهار داشت: تشكیل كارگروه های فرهنگی و هنری برای بهره گیری از ظرفیت بخش های مختلف امری لازم به حساب می آید.
معاون فرهنگی شهرداری ساری با اشاره به اینكه در مسائل اجتماعی به دنبال كاهش صدمه ها و افزایش مشاركت شهروندی و سازمان های مردم نهاد هستیم، آموزش شهروندی را اصلی ترین وظایف شهرداری ها برشمرد و اظهار داشت: ترویج ورزش همگانی، پشتیبانی از تیم های ورزشی و غیره باید در دستور كار قرار گیرد.
وی جشن شب های سكوت، تورهای گردشگری ساری گردی، جشنواره ۲۰ در ۲۰ با محوریت كودك و نوجوان در بوستان های ساری از دیگر برنامه های فرهنگی شهرداری ساری برشمرد و اظهار داشت: مركز ازدواج آسان بزودی برای ترویج فرهنگ ازدواج آسان در ساری راه اندازی می گردد.

1397/05/28
23:21:22
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: تولید , خدمات , ساری
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا