حواشی بازی سپیدرود رشت- صنعت نفت آبادان؛

تعویض شهادب گردان به دلیل مصدومیت، تساوی دو تیم در نیمه نخست

تعویض شهادب گردان به دلیل مصدومیت، تساوی دو تیم در نیمه نخست

بیا شمال: رشت- بازی دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در حالی مورد پیگیری قرار|گرفت كه در نیمه نخست این بازی دو تیم به تساوی رضایت داده و شهاب گردان دروازه بان تیم صنعت نفت به دلیل مصدومیت تعویض شد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند.
در این بازی تیم فوتبال سپیدرود رشت با تركیب ایمان صادقی، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، میلاد قربانزاده، علی عزت كرامت، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی، امین منوچهری و به سرمربیگری علی كریمی وارد میدان شد.
در آن سوی میدان هم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با شهاب گردان، عقیل كعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساكی، طالب ریكانی، اكبر ایمانی، مصطفی احمدی، بهنام برزای، میلاد جهانی، جاسم كرار و به سرمربیگری پائولو سرجیو پای به میدان مسابقه گذاشته است.
این مسابقه از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران رأس ساعت ۱۹: ۲۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت شروع شد.
داوران این مسابقه هم امیر عرب براقی داور وسط، رحیم شاهین كمك داور اول، یوسف مغروری كمك داور دوم و علی بای هم بعنوان داور چهارم بودند.
مسعود مرادی هم بعنوان ناظر داوری این مسابقات است.
یكی از حواشی این مسابقه اهدای جام قهرمانی مسابقات لیگ برتر امیدهای گیلان به تیم امید سپیدرود رشت قبل از آغاز این دیدار هم با حضور مسئولان بود.
در دقیقه ۷ روی ارسال بلند طولی هافبك های سپیدرود «پویا نزهتی» صاحب موقعیت خطرناكی برای باز كردن دروازه صنعت نفت شد كه این موقعیت حاصلی به دنبال نداشت.
دقیقه ۱۸ این دیدار «وفا هخامنش» با خطا روی مهاجم سپیدرود در پشت محوطه جریمه صنعت نفت آبادان با كارت زرد داور جریمه شد و اولین كارت زرد این دیدار را به نام خود ثبت نمود.
در دقیقه ۲۰ بازی ارسال بلند «حسین ابراهیمی» از روی ضربه ایستگاهی در آستانه ورود به دروازه صنعت نفت روی سر مهاجمان سپیدرود رشت گذشتتا یك موقعیت خطرناك دیگر برای قرمزپوشان گیلانی از دست برود تا آه از نهاد حاضرین در ورزشگاه سردارجنگل بلند شود.
دقیقه ۲۴ بازی در حالی مورد پیگیری قرار|گرفت كه شوت از طریق دور «حسین ساكی» مدافع پیشتاخته صنعت نفت با اختلاف از بالای دروازه سپیدرود راهی خارج شد.
در دقیقه ۲۹ «جاسم كرار» روی یك حركت انفرادی با نفوذ به قلب دفاع سپیدرود در موقعیتی تك به تك با صادقی قرار گرفت كه سنگربان سپیدرود موفق به دفع این حمله شد.
دقیقه ۳۱ بازی روی ضد حمله مهاجمان سپیدرود رشت «حسین ابراهیمی» در موقعیت شوت زنی قرار گرفت كه شوت وی راهی حاصلی در بر نداشت.
دقیقه ۳۹ بازی در حالی مورد پیگیری قرار|گرفت كه «شهاب گردان» دروازبان تیم صنعت نفت آبادان مصدوم و دقایقی زیادی را بر روی زمین افتاد و كادر پزشكی تیم صنعت نفت تلاش كردند تا وی را به بازی بازگردانند كه شرایط برای ادامه حضور تو در میدان مهیا نبود و گردان جای خویش را به «محمد دریس» دروازه بان دوم صنعت نفت آبادان داد.
چهره مغموم «شهاب گردان» بر روی نیكمت بیش از همه مورد توجه قرار گرفت.
در دقیقه ۴۱ این دیدار با ارسال بلند «جاسم كرار» از روی ضربه كاشته و ریباند توپ «اكبر ایمانی» دروازه سپیدرود را مورد حمله قرار دادكه این توپ هم حاصلی به دنبال نداشت.
در آخر نیمه نخست این دیدار هم عرب براقی داور میدان ۶ دقیقه وقت اضافه اعلام نمود. از حواشی این دیدار تشویق «علی كریمی» از جانب هواداران تیم سپیدرود رشت و حضور «رامین رضایی» مدیرعامل جدید سپیدرود و «فرهام زاهد» یكی از اعضای شورای شهر رشت در جایگاه ویژه اشاره نمود. در شروع نیمه دوم با عنایت به اینكه تیم فوتبال سپیدرود برای بهبود وضعیت خود در جدول به سه امتیاز این بازی نیاز داشت بازی را هجومی شروع كرد. در دقیقه ۴۷ بازی شوت سركش «محمدرضا مهدوی» دروازه صنعت نفت آبادان را با تهدید جدی مواجه كرد. دقیقه ۵۲ بازی با نفوذ مهاجمان تیم آبادانی در حالی مورد پیگیری قرار|گرفت كه «طالب ریكانی» در موقعیتی ایده آل صاحب توپ شده اما ضربه بی دقت وی راهی خارج میدان شد. در دقیقه ۵۶ بازی هم ارسال عرضی «حسین ابراهیمی» از روی ضربه كاشته برای تیم فوتبال سپیدرود با دفع مدافعان صنعت نفت همراه شد. دقیقه ۵۸ بازی در حالی مورد پیگیری قرار|گرفت كه «سیروان قربانی» بازیكن تیم صنعت نفت آبادان با خطای شدید از جانب داور دیدار با كارت زرد جریمه شد. در دقیقه ۵۹ این دیدار اولین تعویض تیم فوتبال سپیدرود با ورود «یعقوب كریمی» به جای «علیرضا عزتی كرامت» و از جانب دیگر اولین تعویض تیم صنعت نفت آبادان هم با ورود «بواریتو دوس رایس» بازیكن پرتغالی به جای «بهنام برازی» انجام گرفت. دقیقه ۶۶ بازی در حالیكه دروازه بان تعویضی صنعت نفت از چارچوب دروازه خود خارج شده بود «یعقوب كریمی» هافبك نورسیده سپیدرودی ها با شلیك از میانه میدان توپ را راهی دروازه كرد كه در نهایت «محمد دریس» سنگربان صنعت نفت توپ را از طاق دروازه خارج كرد. دقیقه ۷۰ بازی تیم صنعت نفت آبان صاحب یك ضربه ایستگاهی در موقعیتی ایده آل شد كه «جاسم كرار» در ادامه این توپ را به خارج دروازه زد. در دقیقه ۷۲ این دیدار ضربه ایستگاهی سپیدرودی ها هم برای این تیم ثمری به دنبال نداشت. یكی از حواشی این دیدار حضور كمتر از ۲۰ هوادار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ورزشگاه سردار جنگل رشت و تشویق این تیم به سبك خود بودند. در دقیقه ۸۳ این بازی دومین تعویض تیم صنعت نفت آبادان با ورود «كارلوس سوارز» به جای «طالب ریكانی» انجام شد. در دقیقه ۸۴ بازی «یعقوب كریمی» بازیكن تعویضی تیم فوتبال سپیدرود مصدوم و با «حسین كعبی» تعویض شد. در دقیقه ۸۶ این بازی با خطای «سیروان قربانی» بر روی «محمدرضا مهدوی» بازیكن تیم سپیدرود با كارت زرد دوم از جانب داور میدان جریمه و از زمین مسابقه اخراج شد تا در دقایقی باقیمانده تیم صنعت نفت آبادان باید ۱۰ نفره بازی را ادامه دهد. از نكات جالب این بازی حضور «علی بهارمست» سرپرست شهرداری رشت بعنوان سرپرست تیم فوتبال سپیدرود روی نیمكت این تیم بود. دقیقه ۸۹ بازی هم «میلاد شیخ سلیمانی» مدافع سپیدرود به دلیل خطای خطرناك كارت زرد دریافت كرد. در انتهای نیمه دوم هم عرب براقی داور میدان ۵ دقیقه وقت اضافه اعلام نمود. بازی در وقت عادی و اضافه با همان نتیجه تساوی صفر بر صفر به آخر رسید.

1397/06/10
15:50:57
5.0 / 5
4947
تگهای خبر: آب , دریا , زمین , گیلان
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا