مدیركل پدافندغیرعامل مازندران:

كارگروه آموزش عالی پدافند غیرعامل لنگ امضای استاندار است

كارگروه آموزش عالی پدافند غیرعامل لنگ امضای استاندار است

بیا شمال: ساری - مدیركل پدافند غیرعامل استان مازندران اظهار داشت: فعال شدن كارگروه آموزش عالی پدافند غیرعامل و صدور احكام اعضا منتظر امضای استاندار است.حسین منفردی در گفتگو با خبرنگار مهر، آموزش را اولویت اساسی برای ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل بیان كرد و اظهار داشت: كارگروه آموزش عالی پدافند غیرعامل در استان تشكیل شده و اهدای احكام اعضا منتظر امضای استاندار است.
وی با اشاره به اینكه قرار بود این كارگروه هفته جاری فعال شود خاطرنشان كرد: با عنایت به انتخاب و كسب رای اعتماد آقای اسلامی استاندار مازندران بعنوان وزیر راه و شهرسازی، هنوز امضای احكام توسط استاندار انجام نشده است.
منفردی در عین حال آموزش پدافند غیرعامل را مهم دانست و تصریح كرد: امسال در چهار هزار و ۸۶۸ مدرسه كار آموزشی پدافند غیرعامل در دست اجرا است.
وی فراگیركردن پدافند غیرعامل را امری مهم برشمرد و نیروهای انسانی را یكی از بزرگترین سرمایه هر جامعه دانست و از پیش بینی كارگروه آموزش عالی پدافند غیرعامل در استان اطلاع داد.
مدیركل پدافندغیرعامل مازندران، با اشاره به اینكه فرمانداران رئیس كمیته پدافند غیرعامل هستند اظهار داشت: متاسفانه در فرمانداری ها و دستگاه ها، جایگاه كارشناسی پدافند غیرعامل نداریم و یك كارمند چندكار همچون كارهای پدافند غیرعامل را پیگیری می كند.
منفردی با اظهار اینكه پدافندغیرعامل نوپا و هنوز جانیفتاده است به طرح جامع پدافند غیرعامل استان اشاره نمود و اظهار داشت: در این طرح تمامی مناطق حساس و ویژه استان شناسایی شده است و دهیاران هم آموزش های لازم را فراگرفته اند.
وی افزود: همینطور در هفته دولت ۸۶ پروژه با ماهیت پدافند غیرعامل در استان افتتاح شده كه ۲۱ پروژه درحوزه برق، ۱۵ پروژه راهداری و غیره بوده است.

1397/08/07
14:07:09
5.0 / 5
4721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا