رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تأكید كرد:

استفاده از هنر برای تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

استفاده از هنر برای تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

به گزارش بیا شمال رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان بر ضرورت تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با استفاده از هنر تاكید كرد و اظهار داشت: استفاده از هنر سبب ماندگاری كارها می گردد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری بعدازظهر پنجشنبه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان ماسال با اشاره به رمز و جایگاه عدد چهل در فرهنگ اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در چهل سالگی همه تهدیدها و توطئه های دشمنان نظام را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
وی با اشاره به اینكه دشمنان نظام متصور بودند عمر انقلاب اسلامی به ۴۰ سال نمی رسد، اضافه كرد: تحریم های ناجوانمردانه آمریكا و توطئه های نابخردانه استكبار جهانی در حق ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گواهی بر حیات و بالندگی جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینكه دشمنان برای گسترش یاس و ناامیدی در جامعه برنامه ریزی كرده اند، افزود: رئیس جمهور آمریكا مدعی سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی طی سه ماه آینده شده است غافل از اینكه انقلاب اسلامی با این در مقابل شرایط سخت تر از این ایستادگی كرده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به حضور پررنگ ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان اشاره و بیان كرد: این حضور پررنگ پیام مهمی برای سران استكبار جهانی بخصوص رئیس جمهور آمریكا است.
وی با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی ایران با خواست و اراده مردم شكل گرفته است، اظهار داشت: به كوری چشم دشمنان، بقا و تداوم این انقلاب هم با حضور مقتدرانه مردم در همه صحنه های اجتماعی و سیاسی رقم می خورد.
حجت الاسلام اشجری در ادامه با اشاره به اینكه برخی كشورها به علت فاصله گرفتن از مردم، خویش را در دامن استكبار و ابرقدرت ها قرار داده اند، اظهار نمود: از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی شعار مردم «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بوده اما برخی فتنه گران در سال ۸۸ در تقابل با مردم شعار «جمهوری ایرانی» سر می دادند.
وی استكبارستیزی خصوصیت بارز انقلاب اسلامی دانست، خاطرنشان كرد: دفاع از مظلومان جهان یكی دیگر از اهداف انقلاب اسلامی است بنابراین ملت مسلمان ایران نمی تواند در مقابل مظلومیت مردم یمن، فلسطین، سوریه بی تفاوت باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به روند شكل گیری شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان و در شهرستان ها، اظهار داشت: باید از فرصت های ملی و مذهبی همانند سالروز شهادت میرزا كوچك جنگل و یوم الله ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برای بزرگداشت چله انقلاب اسلامی بهره برداری لازم می گردد.
وی بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شكل هنرمندانه در برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاكید كرد و اضافه كرد: فضای مجازی امروزه به فضای حقیقی زندگی ما تبدیل گشته و دشمنان جمهوری اسلامی با فعالیت پررنگ در این فضا به طرح شبهاتی می پردازند كه نیازمند پاسخگویی است بنابراین حوزه و دانشگاه بعنوان دو موتور محرك جامعه در قالب كرسی های آزاداندیشی كه مدنظر مقام معظم رهبری است، پاسخگوی شبهات امروز جوانان و نوجوانان باشند.
حجت الاسلام اشجری در ادامه با تاكید برلزوم تبیین هنرمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی و عرضه كارنام چهل ساله نظام، اظهار داشت: همه كارها در قالب هنر ماندگار می گردد بنابراین از ظرفیت شهرستان ها برای خلق آثار فاخر و نوآورانه جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم بخصوص نسل جوان استفاده گردد.

1397/09/09
23:05:17
5.0 / 5
5017
تگهای خبر: آب , بهره برداری , گیلان , ماسال
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا