نماینده ولی فقیه در سپاه مطرح كرد:

تخریب چهره روحانیت و جدایی مردم از ولایت فقیه توطئه امروز دشمنان

تخریب چهره روحانیت و جدایی مردم از ولایت فقیه توطئه امروز دشمنان

بیا شمال: نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینكه پیوند امت با ولایت تنها عامل پیروزی برفتنه ها است، اظهار داشت: تخریب چهره روحانیت و جدایی مردم از ولایت فقیه توطئه امروز دشمنان است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی قبل از ظهر یكشنبه در مراسم بزرگداشت میرزاكوچك جنگلی و ۱۵۲ شهید طلبه و روحانی استان گیلان كه در مسجد سلیمانداراب رشت برگزار شد، اظهار نمود: رسالت و مأموریت روحانیت در دین اسلام برگرفته از رسالت انبیاء الهی است.
حجت الاسلام حاجی صادقی اضافه كرد: بیان دین خداوند متعال، تلاش اقامه دین خدا و دفاع از دین خدا سه رسالت مهم روحانیت بوده كه از پیامبر و دوده الهی به ارث برده اند.
وی با اشاره به اینكه روحانیت پرچم دار رسالت امام حسین (ع) هستند كه در راه خدا حتی از خانواده خود باز گذشت، اظهار داشت: دنیا باید بداند اگر مقابل دین اسلام بایستد روحانیت و ملت ایران در مقابل همه دنیا ایستادگی می كنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه به حضور روحانیت در همه صحنه های حساس شامل انقلاب، دفاع مقدس و عرصه فرهنگی اشاره و بیان كرد: نظام مقدس اسلامی برای دفاع از اسلام و انقلاب همیشه ایام روحانیتی همانند میرزا كوچك جنگلی و ۱۵۲ شهید طلبه و روحانی استان گیلان دارد كه از جان خود برای دفاع از دین و انقلاب مایه می گذارند.
وی با اشاره به اینكه روحانیت در میدان علمیات های سخت همانند میرزا بسیار دارد كه در یك جبهه در مقابل انگلیس، روس و دولت مركزی در مقابل جریان نفاق ایستادگی می كنند، اشاره كرد: به فرموده مقام معظم رهبری اقدام میرزا كوچك دفاع از خاك و ناموس و ملت بود ولی آنچه این روحانی مبارز را از سایرین ممتاز كرد دفاع از دین خدا بوده است.
عبدالله حاجی صادقی با اشاره به اینكه روحانیت در دوران دفاع مقدس تنها نقش تهیج كننده و بسیج كننده مردم و اقامه نماز را برعهده نداشته است افزود: روحانیت در صحنه های حساس دفاع مقدس حضور میدانی داشته و در خط مقدم بودند.
قیام میرزا كوچك جنگلی در مقابل استبداد و استكبار زمان خود به ما آموخت كه هرگاه دشمن به دین و خاك كشور متعرض شد باید قلم ها و حوزه ها را به پادگان های مبارزه با دشمن تبدیل كنیموی افزود: قیام میرزا كوچك جنگلی در مقابل استبداد و استكبار زمان خود به ما آموخت كه هرگاه دشمن به دین و خاك كشورتان متعرض شد باید قلم ها و حوزه ها را به پادگان های مبارزه با دشمن تبدیل نماییم.
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینكه امروز دشمن در حوزه فرهنگی و دینی باز توطئه های فراوانی مقابل نظام مقدس اسلامی به راه انداخته است، اظهار داشت: در این زمان باز روحانیت حضوری پررنگ داشته و در مقابل تحریف ها، فتنه ها و جنگ نرم دشمن پرچم دار جهاد كبیر است.
وی با اشاره به اینكه جهاد اصغر نسخه اسلام برای جنگ نظامی و جهادكبیر نسخه اسلام برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است، اظهار نمود: فرهنگ شهادت یكی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است كه رسیدن به آن اختتام دنیا نبوده بلكه شروع زندگی جاوید و رسیدن به كمال و سعادت است. روحانیت برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن جان هم می دهد.
عبدالله حاجی صادقی به توطئه های دشمن برای تخریب چهره روحانیت در جامعه اسلامی ایران اشاره نمود و اظهار داشت: امروز دشمن در زمینه احداث خدشه به باورهای ایمانی و اعتقادی مردم و پیوند با ولایت فقیه كه روحانیت نقش مهمی در آن دارد برنامه ریزی و سرمایه گذاری بسیاری كرده است.
وی با اشاره به اینكه دشمن در سال های گذشته توطئه های بسیاری شامل فتنه جبهه خلق، فتنه سال ۷۸ با عنوان اصلاح طلبان سكولار و یا فتنه سال ۸۸ مقابل نظام به راه انداخته است، تاكید كرد: ولایت مداری و پیوند امت با ولایت تنها عامل پیروزی بر همه این فتنه ها بوده كه امروز دشمن این را هدف قرار داده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینكه دشمن بداند نهضت جنگل هنوز ادامه دارد و حوزه های علمیه ما هزاران میرزای مبارز در خود ترتیب كرده اند، بیان كرد: امروز روحانیت و ملت ایران با بصیرت و آگاهی و همین طور ولایت مداری و روحیه جهادی در مقابل دشمنان ایستادگی می كنند.

1397/09/12
13:58:34
5.0 / 5
4821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا