رئیس هیئت اسكیت مازندران:

۳ پیست اسكیت استاندارد در مازندران اضافه می شود

۳ پیست اسكیت استاندارد در مازندران اضافه می شود

بیا شمال: رئیس هیئت اسكیت مازندران، از اجرای مراحل پایانی توسعه و تجهیز سه پیست استاندارد و جدید برای توسعه زیرساخت های این رشته فراگیر ورزشی در استان تا آخر سال جاری آگاهی داد.حسین خیری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه سه پیست جدید استاندارد اسكیت در مازندران اضافه می شود گفت: پیست اسكیت نوشهر مراحل پایانی آن در حال انجام می باشد و در ۳۰ فروردین بطور رسمی افتتاح می گردد.
وی با اشاره به اینكه پیست ۲۰۰ متری استاندارد شهر تنكابن در حال ساخت است و مراحل پایانی تجهیز آن باز در حال انجام و حداقل تا مردادماه بهره برداری خواهد شد، گفت، كه فاز نخست پیست ۲۰۰ متر استاندارد و یكی از مجهزترین مجموعه های اسكیت در سطح شمال كشور در شهر ساحلی سرخ رود در بهمن ماه امسال تكمیل و بهره برداری خواهد شد.
وی اضافه كرد، از ۲۱ هیئت اسكیت كه در شهرستان های مازندران تابحال راه اندازی شده تابحال در ۱۳ شهر استان به همت شهرداری ها پیست اسكیت برای فعالیت علاقمندان این رشته ورزشی به راه افتاده است.
كسب ۸۶ مدال اسكیت از مسابقات كشور
رئیس هیئت اسكیت مازندران همین طور به عملكرد قابل قبول ورزشكاران این استان در سال سپری شده اشاره نمود و اظهار داشت: اسكیت سواران دختر و پسر مازندرانی سال قبل در مسابقات مهم كشوری در رده های سنی مختلف درمجموع ۸۶ مدال كسب كردند كه در مقایسه با سال پیش از آن یك افتخار شمرده می شود.
خیری نیا اضافه كرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در چند سال اخیر و تلاش های در حال انجام، سهمیه بیشتری از اسكیت سواران مازندرانی در تیم های ملی گرفته شود تا مازندران در كسب مدال های برون مرزی باز صاحب عنوان شود.
وی به وجود حدود ۳ هزار ورزشكاران سازمان یافته در رشته اسكیت در مازندران اشاره نمود وبا بیان اینكه این استان در رتبه سوم برترین هیأت در كشور قرار دارد، اظهار داشت: هیئت اسكیت مازندران از معدود استان هایی كه در ۵ رشته تخصصی زیر مجموعه اسكیت در حال فعالیت است و می خواهد این رشته ها و در همه حوزه ها خصوصاً حوزه قهرمانی به توسعه پایدار برساند.
رئیس هیئت اسكیت مازندران از تهیه و تدوین تقویم سال ۹۸ این هیأت در ۶ بخش مهم آگاهی داد و كه در برنامه جدید، اهتمام شد نیاز ۵ رشته تخصصی این ورزش مرتفع شود و با در نظر گرفتن همه ظرفیت های این رشته در سطح استان و كشور اسكیت مازندران به مرز پایداری برسد.
خیری نیا یادآور شد، در حوزه های آموزش و مسابقات بیشترین برنامه ها را هیأت اسكیت مازندران امسال پیش بینی و برنامه ریزی كرده و جای امیدواری هست كه در حوزه سخت افزاری و زیرساخت ها با شروع به كار ۳ پیست جدید استاندارد، راه را برای توسعه اسكیت مازندران هموارتر خواهدنمود.

1398/01/10
23:09:40
5.0 / 5
4088
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا