در گزارش بیا شمال مطرح شد:

بیشتر از یك میلیون گیلانی سهام عدالت دارند

بیشتر از یك میلیون گیلانی سهام عدالت دارند

به گزارش بیا شمال نایب رئیس هیات مدیره تعاونی های سهام عدالت گیلان با اشاره به اینكه یك میلیون و ۸۰۰ هزار گیلانی سهام عدالت دارند، اظهار داشت: سود سهام سال مالی ۹۷ آذر ماه امسال به حساب سهامداران واریز می شود.محمد رضا درویشی درگفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه یك میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در گیلان سهام عدالت دارند، اظهار نمود: سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۷، آذر ماه امسال به حساب سهام داران واریز خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه پیش نویس لایحه آزادسازی سهام عدالت در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، اضافه كرد: انتظار می رود این لایحه در آینده نزدیك به تصویب مجلس برسد در صورت تحقق این امر برگه سهام عدالت از راه بورس قابل خرید و فروش خواهد بود.
نایب رئیس هیات مدیره تعاونی های سهام عدالت گیلان در ادامه با اشاره به اینكه هنوز تصمیم برای ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت اتخاذ نشده است، اظهار داشت: در این زمینه مسؤلان ارشد باید تصمیم گیری كنند.
وی با اشاره به اینكه ۱۲۹ هزار نفر در شهرستان رودسر دارای سهام عدالت هستند، خاطرنشان كرد: متاسفانه سهام عدالت شهرستان رودسر از فضای فیزیكی مناسبی برخوردار نبوده و سهامداران مكان معینی برای رجوع و دریافت اطلاعات لازم را ندارند.
ٰرئیس سهام عدالت رودسر با اشاره به اینكه این مشكل همه ساله مشكلاتی به دنبال دارد، اظهار نمود: چهار ماه قبل از سوی مسؤلان شهرستان مكانی برای استقرار سهام عدالت رودسر در نظر گرفته شد كه متاستانه حالا خبر می رسد كه باید این مكان را در اسرع وقت تخلیه نماییم.
وی تاكید كرد: این وضعیت سبب سردرگمی و نارضایتی سهام داران سهام عدالت در شهرستان رودسر شده است.

1398/07/11
11:56:07
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: خرید , دریا , زمین , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا