معاون استاندارگیلان:

مدیران نباید برای حل مشكلات تنها به بودجه و اعتبارات متكی باشند

مدیران نباید برای حل مشكلات تنها به بودجه و اعتبارات متكی باشند

به گزارش بیا شمال معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاكید بر ضرورت حل مشكلات با رایزنی و تلاش بیشتر، اظهار داشت: برای حل مشكلات تنها نباید به بودجه و اعتبارات دولتی متكی بود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، كیمیا تنهایی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی، اظهار نمود: مدیران باید در زمان عدم اعتماد مردم، مشكلات و تحریم ها خودشان را اثبات كنند.
تنهایی با اشاره به اینكه مدیران دستگاه های اجرایی برای اعتماد سازی مردم كوشا باشند، اضافه كرد: اعتماد سازی در میان مردم مهمترین امری است كه باید از طرف همه كسانی كه مسئولیت دارند در دستور كار قرار گیرد.
وی اشاره كرد: مدیران و همه افراد دارای مسئولیت باید از همه ظرفیت های موجود برای شفاف سازی و اعتماد سازی بین مردم استفاده كنند.
تنهایی با پرهیز از انجام كارهای نمایشی برای جلب اعتماد مردم، افزود: متأسفانه بعضی از مدیران با برداشت های ناصحیح از قوانین برخوردهای سلیقه ای با مردم انجام می دهند كه موجبات نارضایتی عمومی و سردرگمی مردم در ادارات را پدید آورده است.
تنهایی اشاره كرد: بعضی از مدیران گمان می كنند به همه موضوعات اشراف دارند و از پذیرش ایده افراد دلسوز نیز امتناع كرده و یا نسبت به اجرای آن بی توجهی می كنند و ادامه این روند سبب ایجاد اعتماد در بین مردم نمی گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاكید بر اینكه مدیر موفق در زمان بحران مشكلات را به خوبی مدیریت می كند، اظهار داشت: مدیران باید در زمان عدم اعتماد مردم، مشكلات مالی و تحریم ها خودشان را اثبات كنند.
تنهایی با اشاره به اینكه باید كارها به درستی صورت گیرد، افزود: نباید اینگونه تصور كرد كه بدون مشورت از كسی می توان كارها را به درستی انجام داد.
وی با اشاره به اینكه مردم همواره قدرشناس مسئولان خدمتگزار هستند، اشاره كرد: در امتداد افزایش نشاط اجتماعی و اعتماد عمومی می توان با برگزاری نمایشگاه و جشنواره ها به بهانه های مختلف و با رعایت همه موازین و قوانین در امتداد رونق و توسعه همه جانبه و درآمدزایی برای شهروندان كوشش كرد.
تنهایی اشاره كرد: باید مشكلات با رایزنی و تلاش بیشتر حل شود و برای حل مشكلات تنها نباید چشم انتظار بودجه و اعتبارات دولتی بود.
معاون استاندار گیلان همین طور اظهار داشت: در بعضی شهرها و استانها از معادن متروكه برای جذب توریست استفاده می نمایند اما بندرانزلی با وجود همه مواهب الهی و جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی همچنان مغفول مانده و باید فكری برای گردشگری این شهر ساحلی كرد.


منبع:

1398/11/01
17:36:18
5.0 / 5
3957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا