فرماندار رشت:

كاهش ۱۱ و نیم درصدی اعتبارات رشت

كاهش ۱۱ و نیم درصدی اعتبارات رشت

به گزارش بیا شمال فرماندار رشت با اشاره به پیشبینی اعتبار ۱۴۴ میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومانی برای رشت از كاهش ۱۱.۵ درصدی نسبت به سال قبل اطلاع داد و اظهار داشت: پروژه های نیمه تمام در اولویت است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، علی فتح اللهی عصر چهارشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی در فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به اینکه هر ساله پس از مصوبه بودجه توسط مجلس شورای برنامه ریزی استان تعیین، سیاست گذاری ها و ضوابط مشخص می شود، اظهار نمود: شهرستان ها باید با تشکیل کمیته برنامه ریزی پروژه های تعریف شده را مشخص و به سازمان برنامه و بودجه را اعلام نموده تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه بیشتر از ۱۴۴ میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان اعتبارات پیشبینی شده برای شهرستان رشت است، اضافه کرد: از این مبلغ ۶۰ میلیارد و ۵۰۳ میلیون تومان در چارچوب اعتبارات استانی که در مقایسه با سال قبل افزایش دو برابری داشته است.
فرماندار رشت با اشاره به تخصیص یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان اعتبار به پروژه های راه سازی روستایی، اظهار داشت: در مجموع در مقایسه با سال قبل شاهد کاهش ۱۱.۵ درصدی اعتبارات هستیم. البته شهرستان رشت از بعضی از منابع ملی بهره مند خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم تکمیل و بهره برداری از پروژه های در دست اجرا و قالب افتتاح در سال ۱۴۰۰، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان رشت باید برای جذب حداکثری اعتبارات دستگاه خود تلاش کنند.
فتح اللهی در ادامه با اشاره به اینکه مبادله موافق نامه بخصوص شهرداران و سایر دستگاه ها در دستور کار قرار گیرد، اضافه کرد: مدیران بر روند اجرای پروژه ها نظارت داشته باشند.

1399/05/09
22:57:38
5.0 / 5
1804
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا