نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس:

خبرنگاران وظیفه خطیری در راه اطلاع رسانی دارند

خبرنگاران وظیفه خطیری در راه اطلاع رسانی دارند

به گزارش بیا شمال نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال به وظیفه خطیر خبرنگار اشاره نمود و اظهار داشت: خبرنگاران نقش مهمی در خنثی كردن توطئه دشمنان دارند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حسن محمد یاری شامگاه پنجشنبه در آستانه روز خبرنگار با حضور در منزل خبرنگار بیمار رضوانشهری با اعلان اینکه خبرنگاران وظیفه مهم حفظ و حراست از اطلاعاتی و اخبار را برعهده دارند که به امانت در اختیار آنها قرار داده می شود، اظهار نمود: این امر هم می تواند جایگاه خبرنگاران را ارتقا دهد و هم می تواند در راه شفاف سازی و اعتماد سازی تأثیر گذار باشد.
وی اضافه کرد: امروز کشور با هجمه های مختلفی از طرف دستگاه های سخن پراکنی دشمنان مواجه می باشد پس این امر نقش و وظیفه خبرنگاران جهت خنثی کردن توطئه ها و سم پاشی ها را برجسته تر می کند و اصحاب رسانه بدرستی می دانند که از چه جایگاه وسیع و وسیقی برخوردار می باشند.
محمدیاری در ادامه با تاکید بر لزوم شناخت مسئولان و خود خبرنگاران از جایگاه خود، اظهار داشت: مسئولان در قبال این صنف از جامعه وظیفه خاصی بر عهده دارند، هنگامی که این صنف اخبار و اطلاعات را با رعایت امانت داری در اختیار مردم می گذارد مسئولان نیز باید بعنوان متولیان امر قدر شناس این صنف باشند که با صداقت کامل و کم توقعی محض در کنار آنها هستند.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه مسئولان حداقل ها و کمترین توقع ها را نیز از این صف دریغ کرده اند، اشاره کرد: این امر وظیفه مسئولان را نسبت به خبرنگاران حساس تر می کند.
نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به ایستادگی و مقاومت خانم ره خبرنگار فعال شهرستان رضوانشهر در مقابل بیماری سخت، اظهار داشت: ایشان با این روحیه به ما قدرت و قوت می دهد.
وی با تاکید بر حمایت های مادی و معنوی از این خبرنگار بیمار رضوانشهری، اظهار نمود: ما قدردان زحمات شما هستیم.
خبرنگاران چشمان بینای مردم هستند
فرماندار رضوانشهر نیز در این دیدار با تبریک روز خبرنگار، خبرنگاران را چشم بینای مردم عنوان نمود و تصریح کرد: خبرنگاران با همه دغدغه های خود تلاش دارند تا حقایق جامعه را به گوش مردم و مسئولان برسانند.
محمد مهدی مظفری اضافه کرد: این امر به جایگاه والا و باارزش خبرنگار اشاره دارد و همه کسانی که خدمتگزاران مردم هستند و درک درستی از رسالت خبرنگار دارند به این امر کاملاً واقف می باشند.
وی افزود: شخصی در انجام رسالت خود موفق خواهد بود که در همه شرایط نگاهش به مسائل و دغدغه های اجتماعی باشد.
مظفری سپس از مهتاب ره بعنوان خبرنگاری یاد کرد که با همه وجودش در راه اطلاع رسانی تلاش و کوشش می کند.
در ادامه این دیدار کمک سه میلیون تومانی از طرف محمدیاری نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال به خبرنگار بیمار رضوانشهری انجام شد.


منبع:

1399/05/18
15:46:49
5.0 / 5
2221
تگهای خبر: دستگاه , ماسال
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا