رئیس دانشگاه علوم پزشكی گیلان مطرح كرد:

نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشكی به جبران عقب ماندگی ها در شفت

نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشكی به جبران عقب ماندگی ها در شفت

رئیس دانشگاه علوم پزشكی گیلان با اشاره به عقب ماندگی شفت در حوزه بهداشتی و درمانی از نگاه ویژه این دانشگاه برای جبران این عقب ماندگی ها آگاهی داد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، ارسلان سالاری ظهر چهارشنبه در دیدار با فرماندار شفت با اشاره به اینکه پیگیری مستمر برای توسعه زیرساخت های درمانی و پرداخت مطالبات از مهم ترین رویکردها در یک ساله گذشته بوده است، اضافه کرد: بدهکاری بالا دانشگاه علوم پزشکی گیلان انگیزه کار را در این مجموعه از بین برده بود.
وی با اعلان اینکه امروز نیمی از بدهی ۶۷۰ میلیارد تومانی حوزه بهداشت و درمان پرداخت شده است، اظهار داشت: در حوزه زیرساختی با کمبودهای فراوانی مواجه بودیم که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده بخش های زیادی از این کمبودها جبران شده است.
سالاری با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های ملی و استانی برای پیشبرد امور، اشاره کرد: در شهرستان های غربی استان گیلان کمبود تجهیزات و امکانات زیر ساخت بیش از سایر مناطق استان به چشم می خورد.
وی در ادامه با اشاره به عقب ماندگی شهرستان شفت دراین زمینه و با اعلان اینکه تجهیزات دریافت شده برمبنای شاخص ها و کمبودهای شهرستانی توزیع شده است، افزود: در این خصوص سهم شهرستان های محروم خصوصاً شفت و فومن ویژه تر دیده شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به افزایش توجهات این دانشگاه به شفت در امتداد جبران عقب ماندگی ها اشاره و بیان کرد: هم اکنون متخصص بیهوشی و متخصص جراحی به شفت اختصاص یافته و به زودی در این شهرستان خدمات جراحی عمومی و زنان و زایمان ارائه خواهد شد تا از ارجاع نامتعارف بیمار به مرکز استان و یا بیمارستان های هم جوار کاسته شود.
سالاری با اعلان اینکه به رغم توجهات صورت گرفته به بیمارستان امام رضا (ع) شفت هنوز این مرکز درمانی از ضریب پایی اشغال تخت برخوردار است، اضافه کرد: انتظار می رود با اختصاص پزشکان متخصص این چالش نیز برطرف شود.
وی در ادامه بر لزوم فراهم آوردن قطعه زمینی در منطقه امامزاده ابراهیم (ع) شفت برای ایجاد یک مرکز درمانی باتوجه به توریست پذیر بودن آن تاکید کرد.

1399/07/30
22:48:46
5.0 / 5
1005
تگهای خبر: پزشك , تور , خدمات , دریا
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا