معاون استاندار مازندران:

ذخایر گندم در مازندران مطلوب است

ذخایر گندم در مازندران مطلوب است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران ذخایر گندم را در استان مطلوب بیان کرد و اظهار داشت: نگرانی برای تأمین آرد نانوایی ها نداریم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حسن خیریان پور بعدازظهر چهارشنبه در شورای آرد ونان استان با تکیه بر تجهیز نانوایی ها به سوخت جایگزین در استان اظهار داشت: برای نوسازی و تجهیز نانوایی ها به سوخت جایگزین تسهیلاتی درنظر گرفته شده است.
وی موجودی ذخایر گندم را در استان مطلوب بیان کرد و اظهار داشت: باید از تمامی ظرفیت ها برای تأمین کالاهای اساسی بهره گیری نماییم و آرد مورد نیاز واحدهای خبازی را تأمین نماییم.
خیریان پور بر ضرورت استانداردسازی و ارتقای درجه نانوایی ها تصریح کرد و اظهار داشت: بهسازی و نوسازی واحدهای خبازی هم به جد باید در دستور کار قرار گیرد و امسال هم برای تأمین سرمایه درگردش برای بهسازی نانوایی ها اقدام شده است.
معاون استاندار مازندران ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی را در خبازی ها مهم خواند و اظهار داشت: امسال ۲۵ واحد خبازی به علت عدم رعایت پروتکل ها تعطیل شده است.
معاون استاندار مازندران از نظارت بر ۴۰ درصد نانوایی در طرح تشدید بازرسی اطلاع داد و اظهار داشت: ۱۷۵ واحد تعطیلی غیرمجاز و ۲۷۷ واحد هم کم فروشی یا کسر وزن چانه داشتند.

1399/11/08
23:16:52
0.0 / 5
1161
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا