مدیر مسئول روزنامه كیهان تأكید كرد؛

لزوم انطباق كارنامه و برنامه داوطلبان ریاست جمهوری

لزوم انطباق كارنامه و برنامه داوطلبان ریاست جمهوری

به گزارش بیا شمال مدیر مسئول روزنامه کیهان با تکیه بر این که باید به کارنامه اجرایی داوطلبان ریاست جمهوری دقت شود و آنها را با برنامه ها ارزیابی کرد، اظهار داشت: انطباق برنامه و کارنامه داوطلبان مهم می باشد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حسین شریعتمداری قبل از ظهر یکشنبه در وبینار تخصصی با مبحث «حضور حداکثری، انتخاب آگاهانه»، اصلی ترین شاخصه های دیدگاه احزاب سیاسی فعال در ایران را برشمرد و اظهار داشت: یکی از دیدگاه ها اعتقاد زیادی به ظرفیت های داخلی ندارد و گشایش را در خارج از مرزها می بیند و شاید این مورد زبانی بیان نشود اما رویکردشان در چند سال گذشته گواه این ادعا است و دیدگاه گروه دیگر که به داشته های داخلی چشم دارد بر مبنای ما می توانیم حرکت می کند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان ضمن اشاره به سخنان امام علی (ع) در خصوص خصوصیت های روی کار آمدن منافقان و فاسقان، خاطرنشان کرد: بیت المال را تضییع و بین خود توزیع می کنند و با افراد صالح سر ستیز دارند و امام راحل نگران این بود که امر امت به چنین گروهی واگذار شود.
وی با اشاره به اینکه چند نوع نفوذ و نفوذی داریم، اضافه کرد: یک عده از نفوذی ها عملیات تخریبی انجام می دهند و تا آخرین لحظه هیچ اقدامی نمی کنند که سبب شناسایی آنها شود و برای نمونه میتوان به کشمیری اشاره نمود و شناسایی آنها بر عهده دستگاههای اطلاعاتی است.
شریعتمداری ضمن اشاره به نفوذ در ساختار، اظهار داشت: کسی که در ساختار به طور عمده خویش را به مراکز تصمیم ساز و سیاست پرداز نزدیک کرده و معمولاً به مشاوران نزدیک است و وظیفه دارد نگاه دشمن را در چارچوب دیدگاه های خودی تئوریزه کرده و به مسؤلان القا کند و این طیف بر خلاف گروه اول، مجبور هستند دیدگاه های خویش را مطرح کنند و میتوان از همین طریق آنها را شناخت.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با تکیه بر این که نیروهای انقلاب باید با نفوذ مبارزه کنند، افزود: بهترین راه شناخت این است که ببینیم آنچه که بر زبان دارند با آنچه که دشمن به دنبال آن است همخوانی دارد یا خیر.
این روزنامه نگار با اشاره به اینکه جبهه اصلاحات حالت به هم ریختگی دارد چونکه تمام برگ های برنده خویش را به میدان آورده و باخته است، افزود: در هشت سال گذشته با نابلدی و ناکارآمدی مشکلاتی در حد فاجعه بوجود آورده اند.
وی افزود: جبهه اصلاحات ابتدا تاکید داشت که روحانی توسط حمایت آنها در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد اما حالا کوشش می کنند به شکلی ابراز برائت کنند اما این مورد پذیرفتنی نیست و خیلی از وزرای دولت روحانی از جبهه اصلاحات انتخاب شدند.
شریعتمداری راهکار دیگر جبهه اصلاحات را توجیح اقدامات انجام شده و نشده دولت خواند و بیان نمود: دولت برای انجام اقدامات خود مصوبه و لایحه نیاز دارد و کاری که دولت می گوید می خواست انجام دهد اما برخی در داخل اجازه ندادند، دیده نمی گردد.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با تکیه بر این که باید به کارنامه اجرایی داوطلبان ریاست جمهوری دقت شود و آنرا با برنامه هایی که این روزها عرضه می دهند، ارزیابی کرد، افزود: باید ببینیم آیا برنامه کاندیدا با کارنامه موجود همخوانی دارد یا خیر.
شریعتمداری با تکیه بر پرهیز از تخریب خودی ها توسط یکدیگر، خاطرنشان کرد: نظرسنجی ها تا حدودی شخص پیروز را در انتخابات مشخص می کند.
وی افزود: بدها از راه تحریم انتخابات توسط خوب ها انتخاب می شوند و اگر کسی خواستار بهبود اوضاع فعلی است باید در انتخابات شرکت و گزینه مناسب را انتخاب نماید.
مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: برداشت من این است که انتخابات پرشوری در پیش است چونکه مردم ما مؤمن و هوشمند هستند و کسانی که اعلام قهر می کنند اندک هستند.


منبع:

1400/03/09
21:16:25
0.0 / 5
245
تگهای خبر: برند , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا