قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

انتخابات نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است

انتخابات نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، اقناع مخاطب را مهم ترین رسالت شبکه عظیم تبلیغی در ایجاد مشارکت حداکثری دانست و اظهار داشت: انتخابات نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام روح الله حریزاوی عصر چهارشنبه در پنجمین ستاد عملیات انتخابات اداره کل تبلیغات اسلامی استان، اظهار داشت: امروز یکی از مهم ترین مسائل و رسالت بزرگ شبکه عظیم تبلیغی اقناع مخاطب است و همه باید برای مشارکت حداکثری تلاش کنند.
وی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و ضمن اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات در کشور و با تکیه بر رسالت عظیم شبکه های تبلیغی در این برهه از زمان و در جهت لبیک به فرامین رهبری معظم انقلاب در جهت دعوت همه آحاد ملت در خلق حماسه سیاسی در ۲۸ خرداد و مشارکت حداکثری، عنوان کرد: شبکه عظیم تبلیغی باید از همه ظرفیت های خود برای ایجاد مشارکت حداکثری در کشور بهره گیری کند و باید از روش های اقناع مخاطب بیشترین بهره را برای خلق حماسه سیاسی در پای صندوق های رأی گرفت.
وی در ادامه ضمن اشاره به بیانات پرارزش رهبری معظم انقلاب در روز رحلت حضرت امام (ره) در مورد انتخابات و اثر آن در تغییر وضعیت موجود، اضافه کرد: اقناع افکار عمومی امروز بسیار حائز اهمیت می باشد و متأسفانه جریانی به اسم امید بذر ناامیدی را در کشور پاشید و خیلی از مشکلات و معضلات امروز در بخش های اقتصادی و معیشت مردم حاصل مدیریت آنان است.
حجت الاسلام حریزاوی با انتقاد از اظهار نظر برخی مسؤلان کشور و ایجاد دوگانه دیپلماسی و میدان، خاطرنشان کرد: برخی ها به دنبال قرار دادن دیپلماسی در مقابل دموکراسی هستند و با منحرف کردن برخی مسائل به دنبال فرار از پاسخگویی وضعیت موجود هستند.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود انتخابات را نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: بیشتر از ۴۲ سال است که جمهوری اسلامی در مقابل همه فشارها و تحریم های ظالمانه توسط کشورهای مستکبر عالم ایستاده است و امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون مردان میدان و مردم میدان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
این مسئول در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به ظرفیت های بانوان در بخش های مختلف کشور، تصریح کرد: باید از ظرفیت های بانوان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی بهره گرفت.
حجت الاسلام حریزاوی در بخش پایانی سخنان خود با تکیه بر شناسایی ظرفیت های بانوان فعال و توانمند، بیان داشت: امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به کانون خانواده در جوامع اسلامی است و نقش پررنگ ظرفیت بانوان مبلغ در مقابله با این هجمه ها بر هیچکس پوشیده نیست و باید از همین ظرفیت برای مشارکت حداکثری بانوان در انتخابات بهره گرفت.

1400/03/26
22:35:26
0.0 / 5
195
تگهای خبر: بابل , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا