سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شركت گاز ایران:

رشد ۳۰۰ درصدی نرخ گاز در پلکان ۱۲

رشد ۳۰۰ درصدی نرخ گاز در پلکان ۱۲

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن اشاره به تعرفه های جدید مصرف گاز اظهار داشت: قیمت مصرفی گاز در پله دوازدهم ۳۰۰ درصد افزایش می یابد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سید جلال نورموسوی بااظهار این که همزمان با رسیدن فصل سرما مصرف در بخش خانگی سیر صعودی داشته است، اظهار داشت: مدیران استانی می بایست با ایجاد محدودیت های مورد نظر مطابق با مصوبات شرکت ملی گاز و شورای امنیت ملی، مدیریت مصرف را به کار ببندند.
وی اضافه کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که در فصل سرمای پیش رو با محدود کردن بخشی از صنایع و نیروگاه ها کمبود گازی در کار نخواهد بود و زمستان را با آرامش پشت سر خواهند گذاشت.
وی اظهار داشت: تقاضای ما از مردم این است که گاز را بهینه مصرف کنند و با بعضی اقدامات ساده مصرف خویش را بشکلی مدیریت کنند تا هم هزینه آنها کاهش پیدا کند و هم در مدیریت گازرسانی کمک کرده باشند.
نورموسوی با اشاره به اینکه هیئت دولت اخیراً تعرفه جدید مصرف را به شرکت ملی گاز ابلاغ نمود، اضافه کرد: در مصرف متعارف که شامل سه پله اول مشترکین است افزایش قیمتی اعمال نخواهد شد و برای افرادی که در این سه پله تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و یا بهزیستی باشند، هم مصرف گاز مجانی است.
سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: از پله چهارم حدود ۴۰ درصد به مبلغ بهای گاز اضافه می شود و تا پله دوازدهم قیمت مصرفی به حدود دو هزار تومان می رسد که این مبلغ در قیاس با قیمت ۴۸۳ تومان قبلی افزایش ۳۰۰ درصدی دارد.
وی اظهار داشت: همه مشترکانی که با تدبیر اتخاذ شده مصرف خویش را پایین بیاوردند، به ازای هر درصد کاهش شرکت ملی گاز پاداشی ۳ برابری برای آنها در نظر می گیرد.

1400/09/12
11:40:03
0.0 / 5
240
تگهای خبر: ساری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا