مدیركل تبلیغات اسلامی مازندران:

آرایش نظامی دشمن تغییر نمود

آرایش نظامی دشمن تغییر نمود

بیا شمال: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اعلان اینکه آرایش نظامی دشمن تغییر کرده است، اظهار داشت: دشمن خانه به خانه در حال قبضه افکار عمومی است و باید هوشیار باشیم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار عصر سه شنبه در یادواره شهدای کتالم با اعلان اینکه امروز در دوران جنگ ترکیبی به سر می بریم و آرایش نظامی دشمن تغییر کرده اظهار داشت: اگر در حالت عافیت به سر ببریم به آن معناست که میدان را نشناخته ایم.
وی با اشاره به این که در هر کوی و برزن و تاریخ نام شهدا می درخشد، اشاره کرد: داستان کربلا داستان انسان های اهل درک و فهم زمانه و الگویی برای شهدا بوده و جهاد قطعی و فریضه فوری جهاد تبیین بوده که باید کارزار آنرا بشناسیم.
وی با تاکید بر این که ادامه راه شهدا باارزش است و امروزه کتاب شهدا به زبان های مختلف ترجمه می شود، اضافه کرد: شهدای ما برای دنیا الگو هستند چون برای کار و مجاهدت زمان و تاریخ مشخص نکردند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مازندران اظهار داشت: شهدا حافظ نظام جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون بودند و اینگونه در تاریخ درخشیدند و از جهت فکری به یاری امام زمان عصر خود پرداختند و به نصرت جبهه حق آمدند.
شریف تبار اشاره کرد: دشمن خانه به خانه درحال قبضه افکار عمومی بوده و جهاد و مجاهدت در راه خدا رمز شکست دشمن است. و باید بدانیم که دستگاه های اطلاع رسانی دشمن درحال رعب و وحشت هستند و باید هوشیار باشیم.
وی اضافه کرد: عرصه دین یار و یاور، اهل جهاد و نصرت کننده و جهادگر می خواهد و شهدا قلب خودرا به امام زمان و اطاعت از نایب امام زمان دادند.
وی اشاره کرد: هدف دشمن سلب فرهنگ شهدا بوده و عده ای قصد دارند دستاوردهای نظام را درپی عملکرد خائنان نظام نادیده و جوانان را ناامید کنند.منبع:

1401/03/03
22:35:17
0.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا