نماینده مردم بابلسر و فریدونكنار در مجلس:

احداث سالن در توسعه ورزش روستاها

احداث سالن در توسعه ورزش روستاها

به گزارش بیا شمال نماینده مردم بابلسر و فریدونكنار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: احداث خانه ورزشی در روستاها می تواند نقش مهمی در توسعه ورزش در روستاها داشته باشد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، ولی الله نانواكناری پنجشنبه شب در جلسه بررسی مسائل و مشكلات ورزشی روستاهای بخش رودبست در سالن اجتماعات بخشداری اظهار نمود: اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر امكانات و تجهیزات لازم ورزشی را در اختیار روستاها قرار دهد.
وی حل مشكلات اقتصادی، توسعه سلامت و تولید امنیت را در گرو گسترش ورزش دانست و اضافه كرد: ورزش نقش مهمی در تولید اتحاد و همدلی در تمام عرصه ها دارد.
نماینده مردم بابلسر و فریدونكنار در مجلس شورای اسلامی با تاكید به اینكه به روستاهای مستعد با پتانسیل ورزشی بالا توجه بیشتری شود، اظهار نمود: اعتبارات ورزشی كه به روستاها تعلق می گیرد با رعایت عدالت و بر مبنای اولویت باشد.
نانواكناری با اشاره به اینكه مردم را به فعالیت های ورزشی تشویق نماییم، اظهار داشت: راه اندازی خانه ورزش روستایی گام مهمی در توسعه فعالیت ورزشی در روستاها است و نیاز است تمام روستاهای مستعد مجهز به خانه ورزشی شوند.
وی همینطور با اشاره به محدودیت بعضی از روستاها به امكانات و زیرساخت های ورزشی خواهان توجه بیشتر اداره ورزش و جوانان بابلسر به ورزش در روستاها شد. نماینده مردم بابلسر و فریدونكنار در مجلس شورای اسلامی با تاكید به توجه بیشتر اداره ورزش و جوانان به ورزش روستاها اظهار داشت: احداث خانه ورزشی در روستاها می تواند نقش مهمی در توسعه ورزش در روستاها داشته باشد.
 

1396/10/15
19:51:57
5.0 / 5
4816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا