تراكتور بهترین تیم در خانه، استقلال و فقط یك گل خورده در آزادی

تراكتور بهترین تیم در خانه، استقلال و فقط یك گل خورده در آزادی

بیا شمال: درانتها هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر، تیم تراكتورسازی بهترین نتایج را در بازی های خانگی اش به دست آورده و ذوب آهن هم ضعیف ترین تیم از این حیث است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، رقابتهای هفته چهاردهم لیگ برتر با انجام تك بازی باقی مانده بین تراكتورسازی و پارس جنوبی به اختتام رسید و شاگردان تقوی موفق شدند با پیروزی در این بازی خارج از خانه، با دو بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس، جای این تیم را در رده سوم جدول بگیرند.
این رقابتها در حالی در آستانه آخرین هفته از نیم فصل خود قرار دارد كه پس از اتمام نیم فصل، پرسپولیس و استقلال باید دیدارهای معوقه خودرا هم برگزار كنند.
در اختتام هفته چهاردهم، تراكتورسازی تبریز با انجام ۶ بازی در خانه و كسب ۱۶ امتیاز از این ۶ بازی، بهترین عملكرد را در بازی های خانگی داشته است.
شاگردان محمد تقوی در تبریز ۵ پیروزی و یك تساوی داشته اند و هیچ گاه در خانه طعم شكست را نچشیده اند. سرخپوشان ۲ شكست در كارنامه دارند كه هر دو خارج از خانه است. آنها ابتدا یك دفعه مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۳ بر صفر شكست خوردند و یكبار هم در آبادان با نتیجه ۲ بر یك مقابل صنعت نفت مغلوب شده اند. تراكتورسازی ۱۶ گل زده و ۴ گل خورده هم در دیدارهای خانگی اش دارد.
پدیده دیگر تیمی است كه در دیدارهای خانگی موفق به كسب ۱۶ امتیاز شده است. اما شاگردان گل محمدی این امتیازات را از ۷ بازی خانگی به دست آورده اند. مشهدی ها ۵ پیروزی، یك مساوی، یك شكست، ۹ گل زده و ۲ گل خورده در دیدارهای خانگی دارند.
سپاهان، پرسپولیس و سایپا تیم های سوم تا پنجم جدول دیدارهای خانگی هستند كه با ۱۵، ۱۴ و ۱۳ امتیاز در این جدول فرضی قرار می گیرند.
شاگردان وینفرد شفر در استقلال در دیدارهای خانگی چندان موفق نبوده اند. آنها ۶ بار در ورزشگاه آزادی به میدان رفته اند كه حاصل این تعداد بازی ۲ پیروزی، ۳ مساوی و یك شكست است. آنها ۶ گل زده و یك گل خورده در ورزشگاه آزادی دارند و با ۹ امتیاز خانگی در رده نهم این جدول قرار می گیرند.
ضعیفترین عملكرد در دیدارهای خانگی به تیم ذوب آهن متعلق می باشد. ذوبی ها تنها تیمی هستند كه هنوز در خانه طعم پیروزی را نچشیده اند. این تیم ۶ بار در فولادشهر بازی داشته و با ۳ مساوی، ۳ شكست، ۷ گل زده، ۱۰ گل خورده و ۳ امتیاز در انتهای جدول دیدارهای خانگی قرار گرفته است.
سپیدرود، نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان به ترتیب با ۵، ۶ و ۷ امتیاز پس از ذوب آهن ضعیفترین عملكردها را در دیدارهای خانگی دارند.
بهترین خط حمله در خانه به ترتیب به تیم های تراكتورسازی با ۱۶، سپاهان با ۱۲ و پارس جنوبی با ۱۱ گل اختصاص دارد و ضعیف ترین خطوط حمله در خانه به سپیدرود، نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان با ۲، ۳ و ۵ گل خورده متعلق می باشد.
بهترین خط دفاعی در دیدارهای خانگی خط دفاعی تیم استقلال است كه در ورزشگاه آزادی تنها یكبار دروازه اش باز شده است. آبی پوشان تنها گلی كه در دیدارهای خانگی دریافت داشته اند، تك گلی بود كه از سپاهان خوردند و منجر به شكست خانگی آنها شد. پرسپولیس و پدیده با ۲ گل خورده پس از استقلال بهترین خطوط دفاعی در دیدارهای خانگی را دارند.
ضعیف ترین خط دفاعی در دیدارهای خانگی هم به تیم ذوب آهن با ۱۰گل خورده متعلق می باشد. سپیدرود با ۹ و صنعت نفت با ۸ گل خورده در بازی های خانگی پس از ذوب آهن ضعیفترین عملكردها را در این رابطه دارند.

1397/09/11
14:52:32
5.0 / 5
4205
تگهای خبر: آب , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا