فرماندار تالش مطرح كرد؛

نقش مهم معلمان در معرفی الگوهای مناسب به نسل جوان

نقش مهم معلمان در معرفی الگوهای مناسب به نسل جوان

فرماندار تالش ضمن اشاره به تغییر میدان نبرد و هدف دشمن برای نفوذ به اذهان جوانان، اظهار داشت: معلمان در معرفی الگوهای مناسب نقش مهمی ایفا می کنند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، کیا عاشوری عصر یکشنبه در همایش تجلیل از معلمان برتر تالش با تبریک شروع هفته گرامیداشت مقام معلم، اضافه کرد: نبرد امروز نبرد علم است و معلمان فرماندهان خط مقدم این نبرد هستند.
فرماندار تالش معلمان را مروج فرهنگ علم و دانش در جامعه دانست و اشاره کرد: معلم باید با رفتار خوب قله های از فضیلت ها و علم را در جامعه جاری و ساری کند.
وی معلمی را شغل انبیا عنوان و افزود: میدان امروز باتوجه به رشد فناوری و علم صحنه نبرد از فیزیکی به صحنه عقاید، دانش و باورها تغییر کرده و معلمان فرماندهان این نبرد در خط مقدم هستند.
عاشوری با اعلان اینکه هدف دشمن حمله به ماهیت و تسخیر ذهن جوان ها است که دوران سخت انقلاب را ندیده اند، اضافه کرد: معلمان باید داشته های پرعظمت ۸ سال دفاع مقدس که شناسنامه این ملت است را بعنوان الگو به نسل های جوان انقلاب معرفی کنند.
فرماندار تالش با اشاره به این که وظیفه معلم تنها محیط مدرسه محدود نیست، افزود: محدوده مخاطبان معلم به چارچوب مدرسه منتهی نمی گردد و معلم الگوی اخلاق تمام جامعه است.
وی با تاکید بر ارج گذاشتن به مقام معلمان، اضافه کرد: معلمان در طول دوران سخت کرونا با تمام وجود با حداقل امکانات نگذاشتند بحث علم و دانش در جامعه مغفول بماند و این تلاش قابل تقدیر و حفظ فرهنگ اصیل و باارزش احترام به معلمان باید در جامعه نهادینه شود.
در اختتام مراسم از معلمان نمونه شهرستانی و خیرین مدرسه ساز تالش با اهدای لوح توسط مسئولین تقدیر به عمل آمد.

1401/02/19
10:24:10
0.0 / 5
205
تگهای خبر: ساری , مدرسه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا