مدیركل تعاون مازندران:

كسب و كار نو با تلفیق سرمایه های خرد بسازیم

كسب و كار نو با تلفیق سرمایه های خرد بسازیم

بیا شمال: مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی مازندران با تاكید بر لزوم ترویج فرهنگ تعاون در میان فارغ التحصیلان اظهار داشت: با تعاون می توان افكار و سرمایه های خرد را تلفیق و كسب و كار نو بسازیم.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، كامران اصغری بعدازظهر سه شنبه در نشست هم اندیشی و تعاملی اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی با مدیران اتحادیه های شركتهای تعاونی و تعاونگران استان مازندران اظهار نمود: سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره بخش تعاون نشان از اهمیت بالای این حوزه در سطح كشور دارد و باید برای رشد سهم بخش تعاون در اقتصاد كشور با كمك مسؤلان، مردم و بخش تعاون بیشتر از پیش كوشش كرد. وی ادامه داد: نشست های هم اندیشی بخش تعاون باید به صورت ماهانه برگزار گردد تا بخشی از مشكلات بخش تعاون حل یا مورد پیگیری قرار گیرد.

اصغری با تاكید بر لزوم ترویج فرهنگ تعاون در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی تصریح كرد: با تعاون می توان افكار و سرمایه های خرد را تلفیق كرده و كسب و كاری نو بسازیم.

مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان مازندران خاطرنشان كرد: وجود بانك تخصصی توسعه تعاون، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بیمه تعاون و اتاق تعاون ظرفیت بسیار خوبی است كه تعاونی ها با تعامل بیشتر می توانند از مزایایی این دستگاه ها و نهادها بهره مند شوند.

آتوسا وفادار سرپرست جدید مدیریت امور تعاون اداره كل، تعاون، كار و رفاه اجتماعی مازندران هم در این نشست بیان كرد: از مدیر كل بابت اعتماد و توجه ویژه به بانوان در سطح استان تشكر می كنم. ظرفیت بالای مازندران در بخش تعاون وی ادامه داد: به دنبال تعامل بیشتری با بخش تعاون به ویژه اتاق تعاون در جهت رشد سهم این بخش در اقتصاد استان هستیم چونكه اتاق تعاون از جایگاه بالایی در استان برخوردار می باشد و امیدواریم با هم افزایی برای تعالی این حوزه گامی بزرگ برداریم.

وی ادامه داد: مازندران از استانهای با ظرفیت بسیار بالا در زمینه تعاون است و جا دارد در جهت رشد بیشتر از پیش این بخش با كمك همه مسؤلان و بخش تعاون تلاشی ویژه كرد. رئیس اتاق تعاون مازندران هم در این جلسه اظهار نمود: سخنان اخیر مقام معظم رهبری و تاكید ایشان بر لزوم رشد بخش تعاون سبب ایجاد دلگرمی در تعاونگران شد و از این بابت از ایشان تقدیر و تشكر ویژه ای داریم.

علاءالدین ربیعی اضافه كرد: ما و اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی، بانك توسعه تعاون، بیمه تعاون و صندوق ضمانت یك خانواده هستیم و كوشش برای رشد بخش تعاون در سطح استان و كشور از وظایف ماست كه تلاش خویش را در این حوزه چند برابر خواهیم كرد.

ربیعی تصریح كرد: امیدوارم انسجام بین اتاق تعاون و اداره كل تعاون اثرات مثبتی را در بخش تعاون به جای بگذارد..

1398/09/12
21:57:53
5.0 / 5
4379
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا