فرماندار صومعه سرا:

ظرفیت روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی مغفول مانده است

ظرفیت روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی مغفول مانده است

به گزارش بیا شمال فرماندار صومعه سرا با اشاره به نقش و تأثیر روابط عمومی در ایجاد ارتباط سازمان با خارج از فضای اداری، اظهار داشت: ظرفیت روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی مغفول مانده است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سید محمدی قبل از ظهر شنبه در جلسه شورای روابط عمومی صومعه سرا در فرمانداری این شهرستان، اظهار نمود: روابط عمومی ها قلب تپنده ادارات و دستگاه های اجرایی هستند.
وی با اعلان اینکه متأسفانه آنگونه که شایسته بوده به وظایف روابط عمومی چه برون سازمانی و چه درون سازمانی پرداخته نشده است، اظهار داشت: در نظام اداری ارزش و جایگاه روابط عمومی در تعامل مردم با ادارات و مسئولان معرفی و شناخته نشده است.
فرماندار صومعه سرا در ادامه به جایگاه و نقش به سزایی روابط عمومی در کشورهای توسعه یافته اشاره و اضافه کرد: کارهای زیادی بر دوش این واحد است اما متأسفانه در سیستم نظام اداری ایران به این واحد آنگونه که شایسته بوده ارزش گذاری نشده است.
وی با اعلان اینکه روابط عمومی یک نقش گسترده در خارج از سازمان اداری بین افکار عمومی دارد، اظهار نمود: آنچه که تعیین کننده اهداف و رفتارهای یک دستگاه اداری با مخاطب را فراهم می آورد روابط عمومی است و زمانی یک دستگاه و اداره موفق عمل خواهدنمود این واحد به نقش خود به خوبی عمل کند.
سید محمدی همین طور به نقش روابط عمومی در انتقال رفتارها و مسائل و مشکلات از جامعه مخاطب به دستگاه متبوعه اشاره نمود و اضافه کرد: روابط عمومی دارای نقش دو طرفه است و باید ارتباط مناسبی بین جامعه مخاطب و افکار عمومی با دستگاه مربوطه برقرار کند.
وی با اعلان اینکه در نظام اداری ایران روابط عمومی ها تنها به نصب بنر و گرامیداشت مناسبت ها بسنده می کنند، اظهار داشت: این بخش کوچکی از وظایف یک روابط عمومی است.
فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه به هر اندازه دستگاه اداری در ارتباط با اطلاعات و آگاهی و شناخت از جامعه موفق تر باشند نشان دهنده داشتن یک روابط عمومی خوب است، اضافه کرد: روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف سازمانی یک دستگاه اداری نقش به سزایی دارند و باید به این مهم توجه کرد.


منبع:

1399/02/28
14:36:04
5.0 / 5
2852
تگهای خبر: دستگاه , سیستم , صومعه سرا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا